Registreerumine NULA inspiratsiooniõhtule Narvas 18. märtsil
Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/647299376046122/

Mis Sind närvi ajab?

Ühiskonnas on palju asju, mis võiks olla paremini ja ka palju, mida saame ise ette võtta, et olukorda muuta. Eesti ainus ühiskondlikele algatustele mõeldud inkubaator ootab ideid, mis lahendavad teravaid probleeme mõjusalt.

Tule NULA inkubaatori inspiratsiooniõhtule, et kuulda, kuidas on juba tegutsevad (sotsiaalsed) ettevõtjad leidnud julgust midagi ära teha ja mõelda koos teiste ärksate inimestega uudseid lahendusi keerulistele probleemidele.

Inspiratsiooniõhtu Narvas toimub 18. märtsil kell 15.00 (koguneme ja kohvi saab alates 14.30) Narva Kolledžis, II korrusel, ruumis 215 (Raekoja plats 2). Üritus lõppeb hiljemalt 18.00.

Katriin Jüriska, kes on Uuskasutuskeskuse pikaaegne tegevjuht, räägib sellest, kuidas ta kasvatas Uuskasutuskeskuset Eesti ühe edukaima sotsiaalse ettevõtte. Noortele mõeldud arenguprogrammi MTÜ SPIN tegevjuht Keit Fomotškin räägib enda kogemusest sotsiaalse ettevõtte juhina ning kuidas nad läbi spordi õpetavad erinevaid sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi nagu koostöö, positiivne suhtlemine, emotsioonidega toimetulek, konfliktide lahendamine, eesmärkide seadmine jpm.

Lisaks inspireerivate lugude kuulamisele on võimalus grupiarutelusid pidada ja kohapeal mõnele keerulisele ühiskondlikule probleemile üheskoos lahendust otsida.

Meil on hea meel, kui annad oma tulekust ka eelnevalt teada, täites allpool oleva registreerimisvormi.

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori on ellu kutsunud Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega. NULA kohta lähemalt lugeda ja oma ideega kandideerida saad aadressil www.nula.ee.

Üritus on tasuta!
Ees -ja perekonnanimi
Your answer
E-posti aadress (kui soovid saada hiljem ühekordset meeldetuletust inkubaatorisse kandideerimiseks)
Your answer
Milline valdkond pakub Sulle enim huvi?
Kas tuled üritusele mõne kindla ideega, mida soovid inkubaatorisse esitada?
Kui vastasid eelmisele küsimusele "jah", võid siin soovi korral oma ideed paari sõnaga täpsustada.
Your answer
Eelistad vegan- või taimetoitu?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy