Ветеранський намет, 9-й "Книжковий Арсенал", 22-26 травня 2019 року - реєстраційна форма.
Уважно ознайомтесь з правилами відбору книжок та участі авторів у Ветеранському наметі на 9-му Книжковому Арсеналі.

І. Відбір.
Книга буде представлена у "Ветеранському наметі" (далі - ВН) на 9-му "Книжковому Арсеналі" (далі - КА), якщо вона відповідає двом ознакам (так, одночасно):
1) Книга написана військовим/ою, ветераном/кою російсько-української війни, волонтером/кою чи внутрішньо переміщеною особою з окупованих територій.
2) Книга присвячена подіям російсько-української війни, що почалася у 2014 році та й досі триває.
Організатори ВН розглянуть усі заявки в період з 10 по 13 травня та в термін до 15 травня 00:00 доповідатимуть авторам про результати.

ІІ. Участь у КА
1) Заповнення гугл-форми. Саме це Ви робите зараз та своїми діями підтверджуєте, що прочитали та згодні з правилами відбору та умовами участі.
2) Автор, що отримав підтвердження, ОСОБИСТО (або особисто його довірена особа) доставляють книги (до 50 примірників) до входу на територію КА 21 травня з 11:00 до 15 :00. Під час прийому книжок підписується акт прийому-передачі (у трьох примірниках).
3) Кожен автор буде зареєстрований для участі у КА та зможе взяти участь у автограф-сесії. Графік цих самих сесій буде повідомлений додатково у період з 15 по 19 травня. Вхід на територію КА для власників посвідчення учасника "бадьорих" дій є безкоштовним.
4) Книги, що не були продані під час КА автор (або його довірена особа) мають забрати 26 травня з 14:00 до 17:00 у ВН відповідно до акту прийому-передачі. Можлива опція відправки їх автору Новою поштою за його рахунок, але у такому випадку автор розуміє і погоджується з тим, що книги можуть бути зіпсованими при пересилці і це не залежить від організаторів ВН.

ІІІ. Примітки
1) Довіреною особою автора може бути видавництво.
2) За книги, що не були вчасно забрані - організатори не відповідають.
3) Автор має передбачити можливість швидкого підвозу майна (тобто книг) на випадок черги за ними, як до начвєща за новою фліскою.
4) За звичкою українського шляхетного панства на кожній книжній виставці зі стендів ворують книги. Організатори захищатимуть їх відчайдушно, як своїх побратимів, та війна є війна - мусимо бути готовими до втрат. Просимо прийняти це до уваги та поставитись з розумінням.

З актом прийому-передачі можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2WeddY5

Наче все.

Email address *
ПІБ автора *
Your answer
Телефон автора *
Your answer
Автор є *
ПІБ довіреної особи чи видавництва (за потреби)
Your answer
Телефон довіреної особи чи видавництва (за потреби)
Your answer
Назва книги та її ціна *
Your answer
Назва книги та її ціна
Your answer
Назва книги та її ціна
Your answer
Коментарі залишайте тут.
Your answer
Я точно прочитав та згоден з умовами відбору та участі *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service