Informacje
Szczęść Boże! Cześć!
Właśnie dotarła do nas wiadomość, że chcesz uczestniczyć w REKOLEKCJACH DLA POSZUKUJĄCYCH w naszym seminarium. Cieszymy się bardzo Twoim zaufaniem do nas.
Rekolekcje to piękny, choć zawsze wymagający czas. Chcemy zrobić co w naszej mocy, aby pomóc Ci przez ten weekend trochę odetchnąć od codziennych zajęć i choć odrobinę pokazać jak żyjemy, przy czym to nie jest istotą tych dni.
W tym roku chcemy pochylić się nad prawdą powołania każdego człowieka – powołania do szczęścia, do nieba, do świętości. Którędy do nieba? Najbezpieczniejsza jest droga Twojego powołania. Wejść na tę drogę nie jest łatwo! Stąd nasze rekolekcje, mogą Ci one pomóc w postawieniu pierwszych kroków ku odpowiedzialnej decyzji, ku wejściu na drogę konkretnego poszukiwania.
Już od kilku tygodni przygotowujemy ten czas dla Ciebie. Jeśli możesz pomódl się w naszej intencji oraz za tych, z którymi się spotkasz w seminarium.

Wysłanie poniższego formularza będzie oznaczało twoje zgłoszenie się na Rekolekcje dla Poszukujących. Jeżeli z jakiegoś powodu po zgłoszeniu nie będziesz w stanie przyjechać, prosimy o poinformowanie nas o tym droga mailową.

Dobra, teraz trochę konkretów.

CO ZABRAĆ?
Oprócz rzeczy, których potrzebujesz na co dzień warto pomyśleć o jakimś ciepłym polarze czy swetrze oraz (jeśli chcesz) o stroju sportowym.
Weź ze sobą Pismo Święte oraz jakiś notatnik. Przyda Ci się na pewno też Droga do Nieba.
OD KIEDY, DO KIEDY?
Rozpoczęcie piątek 13 marca o 16:00, zakończenie w niedzielę 15 marca ok 13:00.
W razie jakichkolwiek pytań pisz do nas śmiało.

Do zobaczenia!
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Miejscowość *
Parafia *
Szkoła, klasa; (uczelnia, rok) *
Czy jesteś w stanie pokryć całość kosztów swoich rekolekcji? (50 zł) *
Czy jesteś zainteresowany udziałem w meczu piłki halowej przeciwko lub razem z klerykami? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy