Radām jaunu galda spēli kopā!
Vai esi kādreiz spēlējis kādu galda spēli un domājis, ka "te ko varētu uzlabot" vai arī "cik forši būtu radīt tādu spēli, kā gribas pašiem"? Ja jā, tad esi īstajā vietā un laikā - jau pavisam drīz varam tikties, lai kāda projekta ietvaros radītu pilnīgi jaunu spēli, jauniešiem patīkamu un aizraujošu, kurā varētu labāk izzināt līdzdalības tēmu.

Pēc 10 veiksmīgām ideju ģenerēšanas darbnīcām pievienojies spēles fināla formāta un satura pārspriešanas darbnīcā, kas notiks ZOOM platformā 2022. gada 26. maijā, plkst. 18:00.
Piekļuve darbnīcai:
https://us02web.zoom.us/j/83452033403?pwd=OavYtmR54_HQHgHdlG6L-R_ZlSnyGZ.1

Meeting ID: 834 5203 3403
Passcode: dixit

Ja Tev ir kādi jautājumi, droši sazinies ar biedrības "Creative Minds for Culture" pārstāvi Elīzabetu Krēģeri (eli.creativeminds@gmail.com, +371 26188328)

Aizpildot šo pieteikuma formu, piekrītu, ka mani dati tiks apstrādāti šādam mērķim: Projekta dalībnieku atlase, informācijas saņemšana, izvērtēšana, publicitātes nodrošināšana; personas datu glabāšana, atskaišu sagatavošana un ar to saistītā personas datu nodošana trešajām personām.
Datu apstrādes pārzinis: biedrība "Creative Minds for Culture", "Urdziņas", Murjāņi, Saulkrastu novads; telefona numurs 27723995; e-pasta adrese mindsforculture@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tavs vārds un uzvārds: *
Cik Tev gadu? *
Tavs telefona numurs: *
Tavs e-pasts: *
Ko Tu sagaidi no darbnīcas? *
Paldies, ka pieteicies!
Uz drīzu tikšanos!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy