Registrační formulář do databáze UX výzkumu
Děkuji za váš zájem o testování webů za finanční odměnu :)

Tento registrační formulář slouží pro registraci do databáze UX výzkumu. Pokud se chcete registrovat, vyplňte kompletně tento formulář a odešlete jej tlačítkem ODESLAT dole na stránce.

Každý registrovaný účastník bude nepravidelně dostávat pozvánky k uživatelským testováním webů, případně jiným testováním a výzkumům, která probíhají osobně kdekoliv v ČR, nebo vzdáleně online i telefonicky. Odesílatelem pozvánky je vždy Adam Vrána, provozovatel webu uxvyzkum.cz. Pro účely konkrétního testování nepotřebujete žádné speciální dovednosti.

Odměna za účast na uživatelském testování je obvykle 500 Kč, ale skutečná výše odměny je stanovena individuálně pro každý samostatný výzkum. O výši odměny je účastník vždy předem informován přímo v pozvánce, kterou obdrží e-mailem.

Jak probíhá výzkum?

UŽIVATELSKÉ TESTOVÁNÍ WEBU - v průběhu testování nějakého webu vás budeme sledovat, jak konkrétní web používáte, co děláte na obrazovce s myší, kam klikáte, co vám není jasné a co při tom říkáte. Cílem testování je vidět vás používat konkrétní webovou stránku, abychom pochopili, co dělá lidem potíže, čemu nerozumí nebo co nemůžou na stránce najít. Jedině tak dokážeme webovou stránku vyladit a tím zjednodušit její používání.

VZDÁLENĚ VS. OSOBNĚ - osobní testování webu probíhá na konkrétním místě, které je vždy specifikováno v pozvánce. V takovém případě je potřeba se dostavit ve smluvenou hodinu na domluvenou adresu a otestovat webovou stránku za přítomnosti moderátora. Po skončení testu vám bude odměna předána ve formě dárkového poukazu na nákup v Alza.cz.
Vzdálené testování probíhá přes internet u vás doma nebo v kanceláři. Nemusíte nikam chodit. Ve smluvenou hodinu se smluveným způsobem spojíme a pomocí speciální webové stránky, nebo speciální mobilní aplikace otestujeme konkrétní webovou stránku. Po skončení vzdáleného testu vám bude odměna vyplacena převodem na váš účet.

Registraci účastníků do UX výzkumu organizuje Adam Vrána, IČ 70302162, jsem@adamvrana.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jste žena, nebo muž? *
Jméno a příjmení *
Rok narození *
Město *
PSČ *
PSČ musíme ověřit pro případ, že v ČR existuje více měst nebo obcí se stejným názvem.
Telefon *
Na telefon vám budeme volat v případě, že vás vybereme pro konkrétní testování nebo výzkum. Telefonicky s vámi dohodneme čas a další podrobnosti.
Pracovní činnost a obor *
Pokud studujete, napište co.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Pokud neudělíte souhlas, není možné dokončit tuto registraci. Podmínky ochrany osobních údajů si můžete pročíst na této adrese: https://www.uxvyzkum.cz/ochrana-osobnich-udaju/
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of adamvrana.cz. Report Abuse