Registrace plavidla na Charitní neckyádu Česká Lípa 2019
Loňský rok jelo 15 plavidel, před dvěma roky 19 lodí, před třemi dokonce 26. Necháme letos opět klesnout počet plavidel? NE! Díky vám.

Chcete spolu s Farní charitou Česká Lípa a městem Česká Lípa udržet věhlas neckyády v České Lípě ? Chcete jet se svým podomácku vyrobeným plavidlem 22. 6. 2019 v 10:00 od svárovského mostu pod nemocnicí až tam, kam vás proud ponese (nejdále k jezu u bývalé prádelny)? Budete chtít bojovat o ceny pro nejhezčí, nejšílenější a nejpomalejší plavidlo i o ceny za nejhezčí kostýmy? Tak vyplňte nejnutnější iniciály a těšte se na zábavu! Letošní rok jedeme opět pod heslem „Více plavidel, více legrace”.

Navíc, každé plavidlo, které se zaregistruje do 4. 6. 2019, obdrží pro každého člena posádky upomínkové triko Charitní neckyáda Česká Lípa.

Přidejte se k nám.

Jméno vašeho plavidla? *
Your answer
Chcete nám o vašem plavidle či o vaší posádce něco sdělit? Něco, co by měla veřejnost slyšet?
Your answer
Kontaktní údaje na Vaší posádku *
Abychom vás mohli informovat o případných změnách, nechte nám zde prosím své telefoní číslo a e-mailovou adresu. Tyto kontaktní údaje po konci neckyády spálíme a sníme.
Your answer
Čtyřlístek SAS 2x L, 2x XLKaždý člen posádky dostane v upomínku námořnické triko s motivem Charitní neckyády Česká Lípa. Stačí uvést počet členů a velikost trik. (Závazná registrace plavidla musí proběhnout do 4. 6. 2019)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service