Punësohu me Profesionistin!
Je kthyer nga Gjermania dhe po kërkon punë në Shqipëri?
Emër/Mbiemër *
Your answer
Numër telefoni *
Your answer
E-mail
Your answer
Qyteti
Punësim i dëshiruar
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy