Kociewie wspiera Ukrainę
Szanowni Mieszkańcy Kociewia!

W związku z brutalnym atakiem Rosji na Ukrainę należy spodziewać się zwiększonego napływu osób szukających schronienia i pomocy.

Dlatego jeśli chciał(a)byś dołączyć do lokalnej akcji pomocowej - bardzo prosimy o uzupełnienie poniższego formularza - informacje o tym kto i jakiego wsparcia, i w jakim zakresie może udzielić będą bardzo przydatne przy koordynowaniu działań.

Z góry ogromnie dziękujemy!
Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia"
Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prosimy o zaznaczenie jakiej pomocy możesz udzielić: * *
Required
jeśli którekolwiek z wyżej zaznaczonych odpowiedzi mogą zostać doprecyzowane prosimy o wpisanie tutaj: *np. zaznaczył(a/e)ś dysponuję lokalem - opisz jak duży, czy ma toaletę, czy jest w nim ogrzewanie lub czy można wstawić tam np. grzejnik elektryczny, zaznaczyłeś "dysponuję samochodem" - wpisz np. mogę pożyczyć auto, ale sam nie mogę pojechać, mam 4 miejsca dla pasażerów" albo dysponuję busem - mogę pomóc w transporcie mebli, udostępnię auto ale tylko na lokalne trasy, lub mogę jechać nawet pod granicę // np zaznaczyłeś oddam sprzęt - wpisz co możesz oddać np mam lodówkę, suszarkę i żelazko oraz dwa materace i 3 komplety pościeli oraz 1 śpiwór - te szczegóły bardzo nam pomogą sprawnie łączyć darczyńców z potrzebującymi pomocy *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
e-mail *
miejscowość zamieszkania *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy