Хочу долучитися до Платформи за правові реформи для ОГС (в межах адвокації позитивних змін для ОГС у Карті правових реформ)
Колеги!

Протягом березня - вересня 2020 року більше 250 представників ОГС, міжнародних організацій з більш як 150 організацій у співпраці з представниками органів державної влади створили Карту правових реформ для громадянського суспільства - http://bit.ly/LegalRoadmapCSOs. Створення Карти відбувалося за координації команди Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України.

Розробка Карти правових реформ стала майданчиком для гуртування представників громадянського суспільства щодо спільного діалогу для вирішення проблем, які зараз заважають ефективно працювати та розвиватися сектору.

У лютому 2021 року для продовження спільного діалогу та мережування команда Ініціативи у партнерстві з більш, як 15-и провідних організацій громадянського суспільства України запускає Платформу за правові реформи для ОГС!

Така Платформа стане майданчиком об’єднання громадського сектору заради впровадження змін правового середовища, яке безпосередньо впливає на діяльність українських неурядових організацій.

Якщо ви переживаєте за оподаткування волонтерської діяльності, безпеку правозахисників, соціальне підприємництво, місцеву демократію й інші сфери, де відчуваєте негаразди для активістів та сектору, то запрошуємо долучитися до спільних дій на місцевому та всеукраїнському рівні аби створити комфортні умови для роботи організацій громадянського суспільства.

Першим кроком стане заповнення цієї анкети.

А далі ми з вами зв'яжемося!


***
Якщо у вас виникли додаткові запитання, прохання звертатися до Валерії Дідик, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ, v.didyk@cedem.org.ua або за телефоном 0935664058.

Запуск та робота Платформи за правові реформи для ОГС відбувається за координації команди Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України, реалізацією якої займаються ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).
Прізвище та ім'я / Name *
Назва організації, яку ви представляєте / Organization (якщо ви незалежний експерт, поставте, будь ласка,"-" у стрічці) *
Посада / Position *
Електронна скринька / E-mail *
Телефон / Phone number *
Посилання на особисту фб-сторінку / Your Facebook page (якщо ви не бажаєте вказувати посилання на особисту сторінку чи не маєте її, поставте, будь ласка, "-") *
Посилання на фб-сторінку організації / CSO Facebook page (якщо ви незалежний експерт або не маєте сторінки організації, поставте, будь ласка, "-") *
У якому з напрямів адвокації Карти правових реформ http://bit.ly/LegalRoadmapCSOs ви б хотіли працювати (загальна тема)? *
Required
Де вам зручніше було б комунікувати з іншими людьми/організаціями з Коаліції *
Якщо у вас є додаткові коментарі або побажання, напишіть нижче :)
Яи хотіли б ви/ваша організація запустити та вести адвокаційну кампанію? Якщо так, вкажіть, будь ласка, тему/напрям/конкретну проблему, яку ви плануєте вирішувати
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних / I am giving my consent to the processing of personal data *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy