Заявка-договір учасника виставки «Royal Beauty Кубок Карпат • 2019»
УВАГА! Перед заповненням заявки просимо переглянути актуалні вільні стенди за посиланням http://royal-beauty.info/vystavka-yarmarok . Після заповнення заявки з Вами звяжуться для уточнення та підтвердження деталей замовлення та нідішлють реквізити для сплати. Місце проведення: 89425. Україна, м. Ужгород, Готельний комплекс “ЗОЛОТА ГОРА”. Телефони для довідки: +38(050)225-0203.
Email address *
Карта-схема проведення міроприємства Royal Beauty «Кубок Карпат • 2019»
Вартість оренди виставкової площі розміром 2.5 м на 2.5 м: 3000 UAH. (+ 500 UAH організаційний збір)
Номер стенду: *
Вкажіть бажані номер(и) стендів які бажаєте замовити (приклад B3 або B3-B4)
Your answer
Контактна інформація
Просимо вказати деяку інформацію про компанію та контактні данні
Назва компанії (повна/скорочена) *
Your answer
Напрямок діяльності замовника (перукарське мистецтво, нігтьова естетика та ін.): *
Your answer
Контактна особа *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Порядок здійснення оплати
• Повна: 100% оплата протягом 10 днів з моменту отримання заявки.
• Часткова: завдаток у розмірі 30% від договірної ціни протягом 10 днів з моменту укладення цього Договору-заявки. Залишок - 70% від договірної ціни замовник зобовязуэться сплатити до 10 березня 2019р.
• Увага! Бронювання виставкової площі відбувається тільки після отримання Виконавцем заповненої заявки і внесення завдатку. У разі порушення Замовником строків оплати, Виконавець залишає за собою право зняти бронювання виставкової площі на плані експозиції і виставити її у вільний продаж.
Оберіть спосіб оплати: *
Питання та коментарі до заявки
Your answer
Загальні положення та умови договору-заявки про надання послуг.
• Вартість оренди виставкової площі розміром 2.5 м на 2.5 м: 3000 UAH. (+ 500 UAH організаційний збір) При оренді двох або більше стендів передбачена знижка в розмірі 15% при повній сплаті одразу. За домовленістю можливе попередне бронювання з внесенням авансу в розмірі 30% від вартості орендної площі та повної сплати вартості до 10 березня 2019 (у випадку несплати в кінцевий термін аванс не повертається).

Крім вартості орендованої площі обов’язковим є реєстраційний збір – 500 UAH. Реєстраційний збір включає : акредитацію Замовника (Учасника виставки), охорону, клінінгові послуги.

• У вартість оренди стенду, незалежно від його площі, входить оренда виставкової площі, огороджувальні панелі стін, килимове покриття, фріз + напис (вивіска з написом до 15 символів) одної електро-розетки (220 Вт), 1 стола, 2 стільців, корзина для сміття.

• Експонент не має права без письмового дозволу організатора частково чи повністю передавати, здавати в оренду чи міняти виділений йому стенд.

• Експонент несе повну матеріальну відповідальність за збереження орендованого майна. У випадку його пошкодження чи пропажі, виплачує організатору штраф у розмірі 200 % вартості пошкодженого чи втраченого майна.

• Доступ експонентів для обладнання площі буде відбуватись виключно за день до міроприємства, тобто 5 квітня, та у відведений для цього час з 14:00 до 22:00. Всі виставкові стенди мають бути готові та облаштовані до кінця дня напередодні початку міроприємства. Суворо забороняється виконання та облаштування, наповнення продукцією виставкової площі в день проведення виставки! За порушення регламенту експонент буде позбавлений можливості представлятися без права відшкодування орендної плати.

• Договір - Заявка про надання послуг. З текстом зазначеного Договору про надання послуг Сторони ознайомлені та згідні. Замовник, підписуючи дану Заявку, підтверджує, що повідомлений про всі умови Договору, знає , на яких умовах він укладає даний Договір, та застережень не має. Сторони погоджуються та перевірили, що даний Договір не обмежує права, які вони звичайно мали, права та обов’язки щодо будь - яких інших договорів та інших правочинів, не пов’язаних з виконанням цього договору. Підписуючи дану Договір - Заявку Замовник засвідчує своє бажання укласти Договір про надання послуг.

• Даний Договір укладено за допомогою електронних засобів зв’язку відповідно до ст. 207 Цивільного кодексу України.

• Підписанням, сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання або неналежне виконання забов’язань за Договором, якщо вони є наслідком непереборної сили (пожежі, повені, землетрусу, стихійного лиха, воєнних та політичних дій та інших обставин непереборної сили) і якщо ці обставини беспосередньо вплинули на виконання Договору, то виконання продовжується відповідно на строк, протягом якого діяли ці обставини.

• Сторона, яка не може виконати забов’язання за Договором, повинна письмово не пізніше п’яти днів повідомити іншу Сторону про настання форс - мажору, припинення виконання своїх забов’язань із проектом врегулювання взаємних забов’язань. Наявність форс - мажорних обставин має бути підтверджена необхідними документами Торгово - промислової палати або іншого уповноваженого органу України. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про настання чи припинення форс - мажорних обставин позбавляє Сторону права на них посилатися.

ВИКОНАВЕЦЬ: ЗАМОВНИК:
ФОП Шімон Діана Іванівна
Україна, 89653 с. Серне, вул. Ракоці Ференца 89.
р/р 26008053927639 в ПАТ КБ Приватбанк
МФО 312378 , код ЄРДПОУ 2831701346
тел/факс.:+38(099)4215136
royalbeautyua@gmail

Підтвердження замовлення на участь *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service