Zgłoszenie chęci uczestnictwa – Maraton Rowerowy "Widzę! Mogę! Pomogę!" – od 27 sierpnia do 19 września 2019
Międzynarodowy Maraton Rowerowy "Widzę! Mogę! Pomogę!" to rajd tandemowy dla młodych osób dorosłych zarówno niewidomych lub słabowidzących, jak i widzących z Niemiec, Polski i Ukrainy. W ciągu trzech tygodni podróży przemierzymy dystans około tysiąca kilometrów z zachodniej Ukrainy, przez południową Polskę, kończąc trasę w Berlinie.

Rajd odbędzie się od 27 sierpnia do 19 września 2019. Szukamy uczestników z uszkodzeniami wzroku oraz osób widzących w wieku od 18 do 25 lat. Pożądana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, aby brać udział w zajęciach grupowych i dyskusjach. Ponadto potrzebny będzie ważny paszport oraz ubezpieczenie turystyczne.

Jeśli chcesz wziąć udział, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
Maraton Rowerowy będzie trwał od 27 sierpnia do 19 września 2019, a jego uczestnikami będą osoby w wieku od 18 do 25 lat.
Nazwisko *
Imię *
Data urodzenia *
Dzień / miesiąc / rok (np. 01/05/1999)
Obywatelstwo *
Miejsce zamieszkania *
Ulica, kod pocztowy, miejscowość, państwo
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Wzrok *
Required
Udział w całym rajdzie, czy w jednym z etapów *
Pierwszeństwo będzie przyznane osobom, które chcą wziąć udział w całym rajdzie. Istnieje możliwość uczestnictwa w wybranych etapach rajdu.
Required
Dlaczego chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w tym projekcie? *
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z oświadczeniem o ochronie prywatności w celu złożenia wniosku. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy