Dėl reidų Vilniaus naktiniuose klubuose
Šiuo metu Vilniaus naktiniuose klubuose vyksta daug policijos reidų. Deja, girdime daug istorijų apie policijos pareigūnų netinkamą ir galimai neteisėtą elgesį jų metu.
Vilniaus Naktinis Meras Mark Adam Harold kartu su patarėjų komanda renka informaciją iš nukentėjusių ar apie reidų metu padarytus pažeidimus galinčių liudyti asmenų. Prašome parašyti savo istorijas ar komentarus apie pareigūnų elgesį reidų metu formoje žemiau. Surinktą informaciją perduosime teisininkams, paruošime strategiją ir pranešime Jums apie tolimesnius veiksmus.

Kovosime už Jūsų teisę mėgautis saugiu naktiniu gyvenimu!
Vardai ir pavardės be leidimo nebus viešinami. Jei pageidaujate - vardą ir pavardę galite paslėpti. Jei Jums reikia teisinės pagalbos ir / arba norite gauti daugiau informacijos apie tai, ką darome gindami Vilniaus gyventojų teises bei gerindami naktinio gyvenimo kultūrą Vilniuje - palikite savo kontaktinį elektroninį paštą arba sukurkite sau atskirą elektroninio pašto dėžutę korespondencijai šia tema.

Kiekviena Jūsų pateikta įvykių detalė mums yra svarbi, tad visus atsiliepimus atidžiai perskaitysime.
Iš anksto dėkojame visiems už drąsą bei pagalbą.
Vardas
Pavardė
Elektroninio pašto adresas
Užpildykite, jei norite gauti tolimesnę informaciją ir / arba pagalbą. Jei pageidaujate anonimiškumo, galite susikurti atskirą elektroninio pašto dėžutę.
Kur? Kada?
Aš esu:
Clear selection
Kas atsitiko?
Mano istorija
Trumpai ir aiškiai aprašykite įvykius (jeigu neprieštaraujate pasidalinti savo išgyvenimais - apibūdinkite pareigūnų veiksmus, kurie privertė Jus jaustis nepatogiai)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.