Adoptujte si svůj strom v sadu na Násirově náměstí
V roce 2013 v sadu na Beránku proběhla výsadba jabloní. Letos na podzim sad projde revitalizací a rozroste se o dalších 15 stromů. Všechny stromy bude možné adoptovat, vlastnoručně zasadit a podílet se na jejich péči. Sazenice byly vybrány z řad starých ovocných odrůd, které se i přes jedinečné vlastnosti a chuť svých plodů vytrácejí z naší krajiny. Cílem akce je podpoření povědomí o tradičních odrůdách ovocných stromů a přeměna sadu v místo vhodné nejen pro trávení volného času, ale také pro vzdělávání veřejnosti a školních či volnočasových dětských kolektivu.

Každý adoptivní rodič dostane možnost zasadit si svůj strom 21. 10. 2017 v rámci Ovocné slavnosti se zábavným a vzdělávacím programem pro malé i velké a moštováním jablek z přilehlých sadů. Adoptované stromy budou opatřeny pamětní tabulkou se jmény adoptivních rodičů a názvy odrůd.

Cena stromu je 800 Kč, kromě sazenice zahrnuje pamětní tabulku a praktickou příručku obsahující základní informace o výsadbách ovocných stromů, základních principech řezu a péči v prvních letech po vysazení.

Zájemce o adopci ovocného stromu prosíme o uhrazení zálohy ve výši 300 Kč na účet spolku:
Číslo účtu: 2800908235/2010 (FIO banka)
Název účtu: Na ovoce, z.s.

Máte dotazy ohledně adopce ovocných stromů?
Kontaktujte Markétu Benešovou: marketa.benesova@na-ovoce.cz

Jméno Příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon *
Your answer
Jméno patrona stromu, které bude uvedeno na pamětní cedulce
Your answer
Na něco jsme zapomněli?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Na ovoce, z.s.. Report Abuse - Terms of Service