Реєстрація
15 липня 2021 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій проведе публічну дискусію «Демократія "на карантині"? Як спрацювали інструменти місцевої демократії».

Під час заходу буде презентовано результати дослідження «Інструменти місцевої демократії в умовах пандемії COVID-19», яке присвячено оцінці комунікації місцевої влади з громадою під час карантинних обмежень.

У заході візьмуть участь представники регіональної та місцевої влади, громадських організацій, ЗМІ та експерти, які обговорять вплив пандемії на місцеву демократію та на інструменти місцевої демократії, зокрема:

- особливості роботи інструментів місцевої демократії (громадські та молодіжні ради, звернення громадян, петиції, бюджети участі, особистий прийом громадян тощо) під час карантинних обмежень;
- проблеми, які виникали під час роботи інструментів місцевої демократії в 2020-2021 роках, успішні практики.

Коли? 15 липня 2021 р., 11:00 - 12:30
Де? Онлайн, Zoom
Ім'я *
Прізвище *
Організація *
Посада *
Електронна адреса *
Телефон *
Який сектор Ви представляєте? *
Який регіон Ви представляєте? *
Звідки Ви дізналися про захід? *
Чи бажаєте підписатися на дайджест ІЕД? *
Чи надаєте Ви згоду на обробку Ваших персональних даних? Шляхом заповнення та подання цієї анкети я надаю Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) згоду на обробку моїх персональних даних, зазначених у цій анкеті, на умовах, передбачених Законом України «Про захист персональних даних». Я підтверджую, що ознайомлена/ий з правами, що надаються суб’єктам персональних даних відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема на доступ до своїх персональних даних, внесення змін до персональних даних та їх вилучення шляхом подання відповідної письмової вимоги на електронну адресу institute@ier.kyiv.ua *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy