Registracijos forma
1-oji tarptautinė kultūros paveldo tvarkybos ir technologijų paroda
Apie parodą
Data: gegužės 18-19 d. (penktadienis-šeštadienis).
Vieta: Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, Savičiaus g. 15, Vilnius.

1-oji tarptautinė kultūros paveldo tvarkybos ir technologijų paroda "Heritas" siekia tapti kasmetiniu renginiu, buriančiu tarptautinę kultūros paveldo specialistų bendruomenę ir skatinti dialogą tarp laisvai samdomų specialistų, privačių įmonių, valstybės įstaigų ir visuomenės.

Kviečiame registruotis laisvai samdomus specialistus (architektūra, menotyra, restauratoriai, lipdyba, skulptūra, archeologija, medžio apdirbimas, baldų restauravimas, kalvystė (tik archihtektūrinės detalės) ir kt.) privačias įmones (restauravimas, tyrimai, statybinės medžiagos, tinkamos kultūros paveldo tvarkybai, dažai, apšiltinimo, vėdinimo sistemos, apdailos medžiagos, architektai, modernios technologijos, tyrimų aparatūra ir kt.), valstybines įstaigas. Kviečiame Jus savo darbą atsinešti į parodą ir kolegoms bei lankytojams pristatyti jį kaip įmanoma praktiškiau, interaktyviau, įdomiau ir patraukliau.

"Heritas" - puiki vieta susirasti partnerių, pasidalinti patirtimi, spręsti nekilnojamojo kultūros paveldo tvarkybos problemas, susipažinti su naujausiomis technologijomis ir užmegzti naudingų ryšių planuojamiems projektams.

Visi dalyviai kviečiami į savo stendą pažvelgti kūrybiškai ir savo darbo specifiką, veiklą pristatyti per edukaciją, praktiką ir bendravimą. Jei, pavyzdžiui, esate lipdybos restauratorius, galbūt parodos metu galite supažindinti lankytojus su lipdymo specifika, problematika, vietoje atkurti dirbtinius dekoro elementus ar pan.

NORIME PABRĖŽTI, kad jei neturite finansinių galimybių dalyvauti parodoje, tačiau galite prisidėti prie parodos organizavimo, ekspozicijų įrengimo, parengti pranešimą seminarų erdvei, organizuoti kūrybines dirbtuves ar kt. veiklą - BŪTINAI susisiekite su organizatoriais ir tikrai kartu rasime sprendimą!

Norintys dalyvauti ir pristatyti save, savo įmonę, įstaigą - užpildykite žemiau esančią anketą. Vietų skaičius yra labai ribotas.

Anketoje pateikti duomenys naudojami tik HERITAS organizavimo tikslais. Daugiau apie parodą www.facebook.com/heritas.lt

Registracijos anketa
Pastaba: anketą BŪTINA pildyti taisyklinga Lietuvių kalba! Netaisyklinga Lietuvių kalba ir nepilnai užpildytos anketos vertinamos nebus.
Vardas, Pavardė arba įmonės pavadinimas *
Jei atstovaujate įmonę, pateikite jos pavadinimą. Jei dirbate pagal verslo liudijimą, ind. veikl. pagal pažymą ar pan., būtinai nurodykite savo vardą ir pavardę.
Your answer
Asmens kodas/ Įmonės kodas/ Verslo liudijimo nr. *
Jei rašėte vardą ir pavardę, nurodykite a.k. Jei nurodėte įmonę, pateikite įmonės kodą, individualios veiklos nr. Ši informacija būtina sąskaitos už dalyvavimą parodoje parengimui.
Your answer
Adresas: gatvė, namo, buto nr., miestas *
BŪTINAI nurodykite gatvę, namo ir buto nr., miestą. Adresą rašykite taisyklinga Lietuvių kalba!
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Kontaktinio asmens mob. nr., vardas *
pvz.: 86123456, Ieva
Your answer
Internetinės svetainės adresas
Jei turite internetinio puslapio adresą, nurodykite. Naudosime viešinant renginio dalyvių informaciją.
Your answer
FB paskyros adresas
Jei turite atstovaujamos įmonės ar kt. pobūdžio viešą FB paskyrą (puslapį), nurodykite jo adresą. Naudosime viešinant renginio dalyvių informaciją.
Your answer
"Heritas" parodoje - mugėje dalyvausite kaip: *
Jūsų veiklai pristatyti reikalingas ekspozicijos plotas: *
Į dalyvio mokestį įeina pasirinkto dydžio vieta parodos erdvėje, už dalyvavimą renginyje 2 dienas (viso renginio metu). Į kainą įtraukta ploto nuoma, elektra, 1 kėdė. Jei Jums reikalingos stendo sienelės, stalas ar kt. įranga, parašykite anketos pabaigoje, prie komentarų.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms