Czy konserwatyści mogą wygrywać? (OGRANICZONA LICZBA MIEJSC)
Aby wziąć udział w spotkaniu KONIECZNE jest ZAPISANIE się poprzez niniejszy formularz. Spotkanie odbędzie się 15.10.2020 r. w Cafe Calisia od 18:30. Zalecamy założenie maseczek.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) w imieniu Fundacji Polska Jutra (dalej „Fundacja”) informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Polska Jutra z siedzibą w Kaliszu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 9 (62-800 Kalisz), o numerze KRS: 0000661612, NIP: 6182157407 oraz REGON: 366484840. W razie konieczności może Pani/Pan skontaktować się z prezesem Maciejem Letkiewiczem pod adresem e-mail: maciej.letkiewicz@polskajutra.com.
Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu ewidencji liczby osób obecnych na spotkaniu, informacji o ich przynależności do poszczególnych organizacji, numeru telefonu i adresu email co jest konieczne do organizacji spotkania oraz spełnienia rezultatów założonych w niniejszym projekcie – podstawa z art. 6 ust. 1 lit. e) RODO. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe takie jak: imię i nazwisko, przynależność do organizacji pozarządowej, numer telefonu i adres email.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać ujawnione członkom Zarządu Fundacji oraz koordynatorom niniejszego projektu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez nas przez okres 3 lat.
Zgodnie z RODO przysługuje Pani/Panu:
Prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz otrzymania ich kopii;
Prawo sprostowania (poprawienia) Pani/Pana danych;
Prawo usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych;
Prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
Prawo przenoszenia danych;
Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadania wykonywanego w interesie publicznym. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Projekt "Salony Polityczne" jest realizowany przez Fundację Polskę Jutra, Fundację Przyszłość Pokoleń we współpracy z kaliskim KoLibrem i został dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Czy działasz w organizacji pozarządowej? Jeśli tak, podaj w jakiej. *
Adres email *
Numer telefonu *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie KoLiber. Report Abuse