6. blogové narozeniny - soutěžní formulář
Je to tak. Můj blog slaví už šesté narozeniny a to je opravdu důvod k oslavě. V době založení jsem nečekala, že mě to bude tak bavit, že vydržím tak dlouho a už vůbec ne, že se za ty roky ze čtení stane závislost. Přesto jsem velmi spokojená a i když jsou někdy slabší chvíle, zatím hodlám vydržet, dál bojovat a zůstat blogerem :-)

Přichystala jsem si pro vás tedy soutěž o tři balíčky, ale něco pro výhru musíte udělat. A nebude k tomu stačit zanechat jen komentář s kontaktem. Ne, hezky potrápíte mozkové závity a něco pro to uděláte :-) Tak co, zvládnete to? Jestli ano, tak vstupte...


1. Soutěž bude probíhat od 7.7. do 6.8. Vyhlášení vítězů proběhne 7.8. - tedy na narozeniny.
2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR, bohužel. I tak mě bude poštovné stát majlant :-P
3. Výherce budu informovat emailem, který napíšete do formuláře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.
4. Vyhrazuji si právo na jakékoli změny v soutěži (posunutí data, upravení výhry, změny podmínek při nedostatečném počtu účastníků apod...), člověk nikdy neví ;-).
Informace o vás...
Jméno / přezdívka *
Your answer
Email pro kontaktování výherce *
Your answer
Web / blog, pokud máte :-)
Your answer
Souhlasíte s tím, že mi ponecháváte svůj email a jméno (osobní údaje)? A v případě výhry, že mi poskytnete svoji adresu? *
Soutěžím o... *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy