Newsletter Warsztatów Kultury
Zapisując się do newslettera Warsztatów Kultury:

1. zyskujesz dostęp do najciekawszych informacji z pierwszej ręki na temat festiwali Noc Kultury, Inne Brzmienia, Carnaval Sztukmistrzów i Jarmark Jagielloński

2. jesteś jedną z pierwszych osób, które dowiadują się o zapisach na organizowane przez nas warsztaty z ograniczoną liczbą miejsc

3. nic Cię nie omija - zawsze będziesz wiedzieć o szykującym się koncercie, filmie, którego nie ma w necie czy spotkaniu z inspirującymi ludźmi. Face­book sam decy­duje co Ci wyświe­tlić, a czego nie. Jest bar­dzo praw­do­po­dobne, że nie otrzy­mu­jesz tam powia­do­mień o wielu war­to­ścio­wych dla Ciebie wydarzeniach.

4. Twój adres jest u nas bezpieczny, nie przekażemy go dalej, i w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji

Adres e-mail:
*
Your answer
Interesują mnie też:
Zgoda na przetwarzanie danych:
*
Informacja o sposobie przetwarzania Państwa danych:
1. Niniejszym informujemy, że Warsztaty Kultury w Lublinie z siedzibą przy ul. Grodzkiej 5a, 20-112 w Lublinie są administratorem danych osobowych uczestników warsztatów/ koncertu/ spektaklu/ przejścia trasą podziemną zwanych dalej wydarzeniem kulturalnym.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji wydarzenia artystycznego, w celach statystycznych oraz w celach archiwalnych (dowodowych) dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest prawnie uzasadnionym interesem Warsztatów Kultury (podstawa z art 6 ust 1 lit f RODO).
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przewidziany w przepisach prawa dotyczących przechowywania określonych dokumentów.
4. Warsztaty Kultury wyznaczyły Inspektora Ochrony Danych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przez email iodo@warsztatykultury.pl lub pisemnie na adres siedziby Warsztatów Kultury w Lublinie wskazany w pkt. 1.Proszę pamiętać że, przed realizacją Państwa praw będziemy musieli Państwa odpowiednio zidentyfikować.
5. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
6. Warsztaty Kultury nie przekazują Państwa danych poza teren Polski / UE / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
7. Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
9. Podanie organizatorowi wydarzenia kulturalnego danych osobowych jest dobrowolne jednak odmowa ich podania uniemożliwi przyjęcie zgłoszenia na wydarzenie artystyczne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service