Pieteikums dalībai GGJ Next 2020 Riga
GGJ Next ir globāls spēļu izstrādes pasākums jauniešiem vecumā 12-17 gadi, kas šogad otro reizi notiks Latvijā. Šogad pasākums notiks online no 13. līdz 24. jūlijam. Pasākumu organizē Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju sadarbībā ar Ekonomikas un kultūras augstskolu. Pasākuma pirmajā nedēļā notiks apmācības par spēļu izstrādes procesu, otrajā - spēles izstrāde komandās ar mentoru palīdzību.
Aizpildot pieteikumu mēs nosūtīsim uz e-pasta adresi visu informāciju pirms pasākuma sākuma.
Pasākums ir BEZMAKSAS
Pasākuma kontaktpersona: Kaspars Šteinbergs, e-pasta adrese: dig@eka.edu.lv , telefona nr.: 22073143.
Email *
Tavs vārds un uzvārds *
Tavs vecums (pasākumā drīksti piedalīties, ja Tev pasākumam sākoties jau ir 12 gadu, bet vēl nav 18. *
Uzraksti, ja Tev ir kāda pieredze spēļu izveidē (piemēram, esi strādājis ar kādiem spēļu izstrādes dzinējiem - Unity, GameMaker u.c., esi strādājis ar attēlu apstrādes programmām un līdzīgi. Ja Tev pieredzes nav - atstāj lodziņu tukšu.
Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana SIA “Ekonomikas un kultūras augstskolas”, biedrības "Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas" un GGJ Next pasākuma publicitātes vajadzībām un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti Ekonomikas un kultūras augstskolas, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas un GGJ Next pasākuma mājas lapās, sociālajo tīklu kontos internetā un/vai plašsaziņas līdzekļos. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy