Pieteikums dalībai GGJ Next 2021 Latvia
GGJ Next ir globāls spēļu izstrādes pasākums jauniešiem vecumā 12-17 gadi, kas šogad jau trešo reizi notiks Latvijā. Šogad pasākums notiks online no 26. jūlijam līdz 6. augustam. Pasākumu organizē Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija sadarbībā ar Ekonomikas un kultūras augstskolu. Pasākuma pirmajā nedēļā notiks apmācības par spēļu izstrādes procesu, otrajā - spēles izstrāde komandās ar mentoru palīdzību.
Pasākums notiks Discord vidē, pēc pieteikšanās un formu nosūtīšanas, mēs Tev nosūtīsim pieeju GGJ Next Discord serverim un citu informāciju.
Pasākums ir BEZMAKSAS
Pasākuma kontaktpersona: Kaspars Šteinbergs, e-pasta adrese: dig@eka.edu.lv , telefona nr.: 22073143 (SMS, Whatsapp).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Tavs vārds un uzvārds *
Tavs vecums (pasākumā drīksti piedalīties, ja Tev pasākumam sākoties jau ir 12 gadu, bet vēl nav 18. *
Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana SIA “Ekonomikas un kultūras augstskolas”, biedrības "Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas" un GGJ Next pasākuma publicitātes vajadzībām un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti Ekonomikas un kultūras augstskolas, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas un GGJ Next pasākuma mājas lapās, sociālajo tīklu kontos internetā un/vai plašsaziņas līdzekļos. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy