Pieteikums dalībai GGJ Next Riga
GGJ Next ir globāls spēļu izstrādes pasākums jauniešiem vecumā 12-17 gadi, kas šogad pirmo reizi notiks Latvijā. Otrdien 30. jūlijā 10:30 - 18:30 Ekonomikas un kultūras augstskolā (EKA), Rīgā. Pasākumu organizē EKA sadarbībā ar Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju. Pasākuma laikā būs iespējas ar pasniedzēju palīdzību izveidot savu spēli: datorspēli vai galda spēli. Būs pieejams aprīkojums - datori, grafiskās planšetes, materiāli galda spēlei, kā arī nodrošināta ēdināšana. Aizpildot pieteikumu mēs nosūtīsim uz e-pasta adresi visu informāciju un atļaujas formu vecākiem.
Pasākums ir BEZMAKSAS
Pasākuma kontaktpersona: Kaspars Šteinbergs, e-pasta adrese: dig@eka.edu.lv , telefona nr.: 22073143.
Tavs vārds un uzvārds *
Your answer
Tavs vecums (pasākumā drīksti piedalīties, ja Tev 30.07. būs 12 gadu un vēl nebūs 18 gadu) *
Your answer
Dzīvesvieta (pilsēta vai novads) *
Your answer
Tava e-pasta adrese *
Your answer
Kādu spēļu izveide Tev vairāk interesē? *
Uzraksti, ja Tev ir kāda pieredze spēļu izveidē (piemēram, esi strādājis ar kādiem spēļu izstrādes dzinējiem - Unity, GameMaker u.c., esi strādājis ar attēlu apstrādes programmām un līdzīgi. Ja Tev pieredzes nav - atstāj lodziņu tukšu.
Your answer
Vai Tev ir kādi ierobežojumi uzturā? *
Your answer
Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana SIA “Ekonomikas un kultūras augstskolas”, biedrības "Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas" un GGJ Next pasākuma publicitātes vajadzībām un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti Ekonomikas un kultūras augstskolas, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas un GGJ Next pasākuma mājas lapās, sociālajo tīklu kontos internetā un/vai plašsaziņas līdzekļos. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service