Informácie o koňovi a jeho živote pre analýzu kŕmenia
Tento formulár slúži ako zdroj informácii o Vašom koňovi pre čo najpresnejšiu analýzu jeho kŕmenia. Čím presnejšie odpovede mi podáte, tým presnejšie dokážem vypracovať výsledky.

Je možné, že i po poznaní odpovedí z dotazníka sa budem pýtať ešte na upresňujúce informácie o Vašom štvornožcovi, tak sa prosím pripravte.

Všetky otázky majú len jeden cieľ: čo najpresnejšie zistiť, či jeho súčasné kŕmenie vyhovuje jeho konským potrebám :).

Tak poďme do toho.

Teším sa na odpovede,
Veronika

PS V prípade, že máte s koňom nejaký dlhodobý problém, nebojte sa napísať všetko, čo Vás napadne. Možno spolu niečo vyhútame i v inej oblasti než len tej výživárskej. Nevýživárske veci mám možnosť skonzultovať s odborníkmi z rôznych oblastí, tak minimálne získate nový pohľad na vec ;).

Vaše meno
Your answer
Váš email
Your answer
Spôsob doručenia a platby
Vyberte prosím spôsob, akým chcete mať doručené výsledky. Či poštou alebo emailom. Od toho sa odlišuje aj spôsob platby aj cena za službu.
Meno koňa
Your answer
Plemeno
Your answer
Vek koňa (ak sa jedná o koňa do 4 rokov tak mesiac a rok narodenia)
Your answer
Hmotnosť koňa, ak viete cca.
Your answer
Kategória koňa
Kôň flegmatik je kôň, ktorý nič moc zo svojho okolia nerieši, nič ho len tak nerozhodí. Kôň temperamentný je kôň, ktorý aj keď nič nerobí, dosť často sa hýbe viac než ostatné kone, nové situácie naokolo i keď ich pozoruje len z boxu či výbehu ho dokážu vystresovať atď.
Kôň v záťaži
Ak je Váš kôň v záťaži, skúste mi prosím bližšie opísať koľko dní v týždni, koľko hodín denne a približne v akom tempe, napr: 3x týždenne, hodinka krok, 2x týždenne polhodina klus a pol hodina krok, 20 minút cval...
Your answer
Spôsob ustajnenia
Prístup k soľnému lizu nonstop
Umiestnenie v stádovej hierarchii
Výživová kondícia koňa - stupeň
Uveďte prosím stupeň výživovej kondície, ak ho neviete, tak nevypĺňajte, ale môžete mi poslať na mail foto koňa v zootechnickom postoji
Your answer
Výživový stav z vášho pohľadu
Metabolizmus koňa
Pobyt na pastve
Je pastva prevažne vypasená?
je tráva na pastve na väčšine miest kratšia ako 2-4cm?
je na pastve veľa nedopaskov a burín?
Koľko je na pastve koní na akej ploche aký čas?
Napríklad: na 2ha je 5 koní 24 hodín denne alebo na 1ha je na 5 hodín denne 1 kôň
Your answer
Ako dlho sa pasie na súčasnej pastvine
ci sa meni pastva ze napr. je na 1mesiac na 1ha 5 koni alebo je na 1 ha 5 koni cely rok
Your answer
Seno k dispozícii
koľko sena kôň denne zožerie
Zdravotné problémy
ak máte podozrenie na nejaké alebo priamo diagnózy od veterinára
Odčervenie
Kŕmna dávka - krmivá
opíšte prosím presnú kŕmnu dávku, v hmotnostných jednotkách (kg,g) napr. koľkokrát denne dostáva aké krmivo: ráno 1kg ovsa, pol kila muessli značka a presný názov..., 100g extrudovaného ľanu...
Your answer
Kŕmna dávka - doplnkové krmivá
Aké minerálno vitamínové zmesi dostáva, v akej dávke, Poprosím o uvedenie celého názvu aj výrobcu. Poprípade akékoľvek iné doplnkové krmivá, ktoré kôň dostáva z rozličných dôvodov.
Your answer
Nejaké problémy, ktoré sa opakujú a neviete s nimi pohnúť
napr. váš kôň nepriberá a skúšali ste už rozličné krmivá... v takom prípade mi kľudne opíšte všetky podrobnosti, aké krmivá dostával, v akom časovom období a s akým výsledkom... alebo ak má zdravotné problémy, ako ste ich už riešili, a s akými vysledkami (s pomocou zmeny stravy či pridania doplnkov výživy atď môžete aj veterinárne postupy, ale nie som veterinár, moje poradenstvo je smerované na kŕmenie :))...
Your answer
Krmivá, ktoré by ste chceli uprednostniť
Napíšte prosím krmivá, ktoré sú pre vás ľahko dostupné, či už jednozložkové ako ovos, jačmeň, repné rezky, lucerkové granule, alebo nejaká konkrétne značka krmív.
Your answer
Ekonomické okienko
Ak máte chuť, napíšte nám cenu za balenie, veľkosť balenia jednotlivých krmív a môžeme Vám pomôcť prehodnotiť kŕmenie nielen z pohľadu zdravia vášho koňa, ale i z pohľadu finančného. Možno sa nám podarí prísť s návrhom lacnejšieho riešenia a rovnako zdravého alebo zdravšieho, záleží od situácie.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Yourhorse. Report Abuse - Terms of Service