S A J Ū T U M E D N I E K I aicina uz pasākumu "Briežu ragu medības" Kurzemenes mežos
Pasākumu organizē biedrība "Allnature". Pasākumā var piedalīties ar visu ģimeni, jāatceras, ka par bērnu un savu drošību atbildam mežā mēs paši. Dalības maksa pasākumā ir 15 eiro (bērniem līdz 12 gadiem bez maksas, pēcāk 7 eiro). Dalības iekļauj: meža gidu un pavadoni, došanos mežā, skaistas foto bildes, interaktīva spēle, meža pusdienas (sēņu griboto un saldais pārsteigums). Pasākuma vieta - 15 km no Sabiles, Kurzemes mežu biezoknī. Pasākuma ilgums ap 3 stundām.
Pieteikšanās pasākumam OBLIGĀTA (vienā grupā drošības nolūkos ne vairāk kā 15 cilvēki). Dalība tiek apstiprināta, ka tiek veikta dalības maksa.
Vārds, Uzvārds *
Your answer
Dalībnieku skaits *
Your answer
E-pasta adrese uz kuru saņemt info vēstuli saistībā ar pasākumu *
Your answer
Telefons: *
Your answer
Piesakos uz šo datumu un laiku briežu ragu medībām (izvēlieties datumu un laiku) *
Veselības problēmas vai ierobežojumi, par ko vajadzētu zināt pasākuma organizatoriem
Your answer
Dalības maksa tiks nosūtīta kā rēķins uz Jūsu norādīto epastu. Ja vēlaties rēķinu uz rekvizītiem, lūdzam tos iesūtīt (ievalaceproduction@gmail.com). Dalība pasākumā tiek rezervēta, kad tiek apmaksāts rēķins par dalību.
Aizpildot anketu, tiek apliecināts, ka dati iesniegti labprātīgi. Iesniegtie dati tiks izmantoti gājiena organizēšanai. Pasākums tiks fotogrāfēts un iespējami izmantots gājiena publicitātes nolūkos. Mežā jāatceras, ka tās ir dzīvnieku mājas, jauzvedas cieņpilni. Atdaloties no grupas, gājējs pats ir atbildīgs par savu tālāko drošību un maršrutu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service