Přihláška na tábor - TOM Pěšinky a ostříži
Vážení rodiče,
jsme rádi, že jste se rozhodli přihlásit své dítě na náš tábor, který se koná od 1. 7. do 22. 7. 2017 v Ronově nad Sázavou. Letošní celotáborová hra Za pohádkou kolem světa je koncipována jako velká zábavná a dobrodružná akce motivovaná podle literárních i filmových vzorů.

Po vyplnění online přihlášky Vás v blízké době od odeslání kontaktujeme, domluvíme se na detailech a můžete se samozřejmě kdykoliv na cokoliv zeptat. Rádi Vám v případě zájmu ukážeme kroniky či fotografie z předchozích let. Před táborem se bude konat informační schůzka a všechny bližší informace se na ní dozvíte. Ty také budou zveřejněny na internetu a dostane jej do Vašich emailových schránek.

Táborový poplatek činí 3000 Kč. Zaplatit jej možno v hotovosti nebo převodem (číslo účtu dostanete na vyžádání). Po dohodě je možné vystavit fakturu pro případné příspěvky zaměstnavatelů či pojišťoven (v případě, že i letos budou pojišťovny na tábory přispívat, budeme Vás o tom informovat prostřednictvím webových stránek).

V ceně tábora je i nepovinná ale velmi doporučovaná seznamovací třídenní výprava do okolí České Třebové (6. - 8. 2017). Bližší informace o ní se opět dozvíte před akcí.

Prosíme vyplňte přihlášku pečlivě - hlavně věci týkající se zdraví dětí.

Děkujeme
TOM Pěšinky a Ostříži

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms