Pieteikuma anketa dalībai darbnīcā "SOCIĀLI ATBILDĪGI PUBLISKIE IEPIRKUMI - ieguvumi, riski, piemēri, prakse" //  30.03.2023., Rīga
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija kopā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Sabiedriskās politikas centru PROVIDUS 30. martā plkst.10.00 ielūdz Rīgas reģiona pašvaldību pārstāvjus uz darbnīcu “SOCIĀLI ATBILDĪGI PUBLISKIE IEPIRKUMI - ieguvumi, riski, piemēri, prakse".

LAIKS, VIETA 30. marts, plkst.10.00 – 12.00, Labklājības ministrijas Zaļā zāle (6.stāvs), Skolas iela 28, Rīga

Pasākumos tiks skaidrota sociāli atbildīgu publisko iepirkumu būtība un ieguvumi pašvaldībām, tiks stāstīts par sociāli atbildīga publiskā iepirkuma ieviešanas un piemērošanas praktiskajiem un juridiskajiem aspektiem, labās prakses piemēriem, riskiem, kā arī notiks praktiskais darbs.

Piedalīties aicinām priekšsēdētājus, priekšsēdētāju vietniekus, izpilddirektorus, izpilddirektoru vietniekus, iepirkumu un attīstības nodaļu speciālistus, juristus, kā arī citus pašvaldības speciālistus un interesentus.

SVARĪGI – INDIVIDUĀLAS KONSULTĀCIJAS Uzreiz pēc pasākuma dalībniekiem piedāvājam individuālas konsultācijas (līdz 30 min; laikā no plkst.12.00 līdz 14.00) par sociāli atbildīgu publisko iepirkumu īstenošanu, kurās būs iespēja ar IUB un PROVIDUS ekspertiem pārrunāt neskaidros jautājumus un apspriest savas pašvaldības individuālos gadījumus. Konsultācijai ir iespēja pieteikties iepriekš, atzīmējot to šajā anketā, kā arī uz vietas pasākumā.

Dalību pasākumā iespējams pieteikt līdz 27. martam, aizpildot šo pieteikuma anketu.

Pasākums tiek organizēts Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros.

Šajā anketā norādītie personas dati tiks saglabāti un apstrādāti Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" datubāzē, un izmantoti, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā un informētu Jūs par citām aktualitātēm ESF projektā un sociālās uzņēmējdarbības jomā. Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minēto mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pašvaldības nosaukums
*
Vārds, uzvārds
*
E-pasts
*
Jūsu amats pašvaldībā
*
 Lūdzu, atzīmējiet, vai vēlaties pieteikties uz individuālu konsultāciju (līdz 30 min) uzreiz pēc pasākuma, laikā no plkst.12.00 līdz 14.00?
* Konsultācijas laiks tiks iedalīts pieteikumu secībā; vietu skaits ierobežots. 
*
JAUTĀJUMI
Ja Jums jau tagad ir kādi aktuāli vai specifiski jautājumi par sociāli atbildīgiem publiskajiem iepirkumiem, lūdzu, uzraksiet tos šeit - priecāsimies tos iekļaut pasākuma programmā. Paldies! 
Paldies!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy