ПРИЈАВА ЗА ОБУКА ЗА ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА ДЕЦА ОД 09 - 15 ГОДИНИ ВО КАСАРНА ХАБ ОХРИД 

Пријавените ќе се бираат по принципот прв пријавен - прв услужен. Обуките ќе почнат на 02 октомври, ако сте примени ќе ве контактираме на емаил најдоцна до 30 септември 2023.

Овие обуки ќе бидат бесплатни за децата, потребно ќе биде само да носат свој лап-топ за да може да ги следат часовите.

Предавачки се искусни наставници по информатика. 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме
Телефон *
Емаил
Во кое училиште учите и кое одделение? *
На која обука се пријавувате?
Сите обуки се одржуваат еднаш неделно во времетрење од 90 минути, 3 месеци.
Clear selection
Ваш коментар/прашање
Имајте предвид дека мора да обезбедите лап топ за време на обуките.  
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy