"Pole do działania"
Witamy na pierwszej stronie formularza zapisów na wydarzenia organizowane w ramach projektu "Pole do działania - dziewczyńskie warsztaty aktywistyczne". Formularz składa się z kilku części. W pierwszej poprosimy Cię o podanie podstawowych danych kontaktowych, w kolejnych wybierzesz, w których spotkaniach z cyklu chcesz uczestniczyć.

Liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. W czasie niektórych części projektu koniecznie będzie przyniesienie własnego sprzętu komputerowego, o czym poinformujemy przyszłe uczestniczki/przyszłych uczestników drogą mailową.
Zapewniamy, że jako organizatorki dostosujemy przestrzeń, w której będą odbywać się zaplanowane przez nas aktywności do obecnie obowiązujących zaleceń związanych z pandemią wirusa COVID-19. Na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia będziemy informować o podjętych środkach ostrożności, dlatego bardzo istotne jest podanie obok adresu e-mail także numeru telefonu.

Projekt jest realizowany w ramach 23. edycji Mikrograntów. Regulamin uczestnictwa w projekcie: https://bit.ly/3gces2T
Email address *
Imię i nazwisko: *
Numer telefonu:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy