Експортна Академія – це спеціалізована освітня програма для українських підприємців, створена Офісом з просування експорту спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі. Завдання Експортної Академії – забезпечити українських експортерів необхідним обсягом знань щодо експортних операцій та процедур, що охоплюють найважливіші юридичні, логістичні та фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Номер мобільного телефону *
Ми використовуємо особисті дані для оперативного зв'язку з учасниками
Your answer
Електронна адреса *
Ми використовуємо електронну адресу для надсилання учасникам важливої інформації щодо освітньої програми та надсилаємо контент подій, що включають презентаційні матеріали, відео, тощо
Your answer
Назва компанії, в якій Ви працюєте *
Your answer
Галузь діяльності Вашої компанії *
Your answer
Ваша посада *
Your answer
Чи є у Вас досвід в експорті? *
На який модуль ви бажаєте зареєструватись? *
Ви можете обрати декілька семінарів, або зареєструватись одночасно на всі заняття (зазначивши про це у відповідному полі). Перевага у відборі на навчання надаватиметься учасникам, які бажають пройти програму у повному обсязі.
Required
Дякуємо Вам за заповнення даної форми!
Офіс з просування експорту зобов’язується не поширювати, не продавати та не передавати будь-яким іншим чином третім особам зібрані в рамках діяльності Офісу з просування експорту персональні дані.

Офіс з просування експорту має право розкривати та передавати третім особам персональні дані лише за умови, що є достатні підстави вважати, що розкриття такої інформації необхідно для дотримання чинного законодавства України, вимог юридичного процесу або законного запиту державних органів.

Додаткова інформація за тел.: (099) 022-64-87, e-mail: iuseinov@epo.org.ua
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy