DDM Gliwice Lednica
Witamy Cię i cieszymy się, że chcesz jechać razem z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży na Lednicę. Wypełnij formularz, a potem dokończ rejestrację, wpłacając kwotę uczestnictwa 75zł na nr konta DDM Gliwice 16 1240 1343 1111 0000 2337 5495 z dopiskiem "Lednica"

Wyjazd w sobotę 1.06 ok. godz. 4.00, powrót w niedzielę rano.

Dokładne informacje zostaną podane na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 29.05 o 19.00 w salkach parafii MB Wspomożenie Wiernych w Gliwicach Sośnicy.
Prosimy, by osoby niepełnoletnie na spotkanie organizacyjne przyniosły zgodę na wyjazd od rodziców z wypisanym imieniem i nazwiskiem opiekuna.

W razie pytań dzwoń: ks. Marcin Paś 505-942-580
Email address *
Imię i Nazwisko *
Your answer
Twój numer telefonu *
Your answer
Numer PESEL *
Your answer
Adres *
Your answer
Czy jesteś pełnoletni/a? *
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
Twoimi danymi osobowymi administruje (zarządza) Diecezja Gliwicka, której częścią jest Duszpasterstwo Młodzieży (DDM Gliwice). Diecezja wyznaczyła inspektora ochrony danych, z którym możesz skontaktować się przez e-mail: s_wisniewski@kuria.gliwice.pl

Twoje dane potrzebne są w celu zgłoszenia Ciebie do ubezpieczenia (wykonanie umowy ubezpieczeniowej). Jeśli ich nie podasz, nie możesz skorzystać z wyjazdu. Twoje dane będziemy przechowywać do zakończenia wyjazdu. Odbiorcą Twoich danych będzie ubezpieczyciel.

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych. Ponadto podane przez siebie informacje możesz sprostować, zażądać ich usunięcia lub ograniczenia. Aby skorzystać z tych uprawnień, skontaktuj się z nami pod adresem: centrum@ddmgliwice.pl. Zawsze też przysługuje Ci prawo skargi do Prezesa UODO, jeśli to przetwarzanie danych narusza Twoje prawa.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy