Курс комунікації для релігійних організацій
Курс комунікації для релігійних організацій - модульна навчальна програма при Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві, яка систематизує досвід українських релігійних та громадських організацій та дає практичні навички створення прес-служби та керування інформаційними кампаніями у ЗМІ та соціальних медіа.


У навчальному курсі, який складає 9 модулів, будуть розглянуті теми побудови репутації Церкви/організації, її взаємодії із зовнішіми аудиторіями, державою, партнерами, створення церковної прес-служби, взаємодії зі світськими та релігійними ЗМІ в Україні, кризові комунікації, просування бренду організації в інтернеті та соцмережах за допомогою цифрового маркетингу.

Заняття відбуваються по суботах, 1 раз на місяць. кожен навчальний модуль складає 8 годин.

На прикладах успішних інформаційних кампаній, реалізованих християнськими спільнотами в Україні та світі, учасники курсу будуть вчитися створювати та втілювати власні стретегії комунікацій.

Викладачі курсу - світські та релігійні журналісти, аналітики, маркетологи, представники прес-служб релігійних та благодійних організацій.

Для попереднього запису на курс і отримання детальнішої інформації щодо докладної програми, розкладу і вартості навчання просимо заповнити реєстраційну форму:

Email address *
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Місто, конфесія, парафія *
Your answer
Ваша робота/служіння в Церкві (організації), яка скеровує вас на навчання *
Your answer
Особистий профіль у соцмережах
Your answer
Сайт/профіль у соцмережах вашої парафії/організації
Your answer
Якщо маєте запитання до курсу, просимо написати їх тут
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service