Zájemce o spolupráci s TAXI PRAHA na Letišti Praha
Vyplněním tohoto formuláře se nezavazujete ke spolupráci, ale vyjadřujete svůj zájem o poskytování dalších informací k možné spolupráci Vás, jakožto OSVČ řidiče, a Taxi Praha s.r.o., jakožto dispečinku, který je partnerem Letiště Praha, a.s., pro poskytování přepravních služeb (uspěl v rámci příslušného výběrového řízení pro spolupráci na roky 2017 až 2021).
Více informací k principům spolupráce naleznete zde http://bit.ly/TLPFAQ,
Jméno *
křestní jméno
Your answer
Příjmení *
Your answer
Telefon *
uveďte na sebe telefonní číslo, na kterém jste k zastižení (uvádějte pouze čísla, bez mezer)
Your answer
E-mail *
uveďte na sebe e-mailovou adresu, na kterou Vám můžeme zasílat sdělení
Your answer
Číslo průkazu řidiče taxi *
opište číslo z Vaší žluté kartičky, pokud ji nemáte, bohužel o vás nemáme v tuto chvíli zájem:-( ale vyplňte prosím dotazník na www.fersofer.cz
Your answer
RZ/SPZ vašeho vozidla *
uveďte RZ vozidla, které případně již máte, přičemž musí jít o vůz Škoda Superb, ne starší než 1 rok, případně VW Multivan či Caravella, ne starší než 3 roky
Kde nyní jezdíte *
uveďte prosím, pod kterým dispečinkem nyní jezdíte, pokud jde o dispečink, který provozuje více flotil, tak uveďte i flotilu (např. Taxi Praha - 14007)
Your answer
Souhlas se zpracováním údajů *
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním v něm poskytnutých údajů, včetně osobních údajů, ovšem pouze pro interní potřeby. Bez předchozího písemného souhlasu není Taxi Praha s.r.o. oprávněna poskytnout tyto údaje třetí straně, včetně Letiště Praha a.s. Prohlášení správce údajů: http://www.fersofer.cz/docs/osobni-udaje.pdf.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service