Анкета для участі в методологічному онлайн-семінарі МАР
Шановні друзі!
Якщо Ви бажаєте долучитися до методологічного онлайн-семінару на тему "Релігія і медіа", який організує "Майстерня академічного релігієзнавства" (mar.in.ua) 30 листопада 2020 року (понеділок) о 18:00 (за київським часом), заповніть, будь ласка, цю форму. На Вашу електронну пошту прийде посилання на Zoom конференцію.
З повагою,
Організатори
Прізвище, Ім'я *
Місце роботи/Навчання
Рід діяльності
Адреса електронної пошти *
Контактний телефон
Звідки Ви дізналися про наш захід?
Clear selection
Згода на обробку персональних даних *
Required
Якщо Ви хочете запросити інших учасників на цей захід, просимо Вас не публікувати у соціальних мережах ідентифікатор та пароль конференції Zoom. Натомість, поширьте, будь ласка, посилання на цю анкету. Дякуємо за розуміння!
Відтепер у Вас є можливість зробити благодійний внесок на розвиток нашої організації. Щомісячна передплата Zoom коштує трохи більше 400 грн. Ваш благодійний внесок буде використаний саме на придбання передплати для того, щоб наші зустрічі мали регулярний характер. Будь-яку суму можна перерахувати на картку Приватбанку 5168 7422 1460 0961 (Халамендик Олександра) із описом призначення платежу - "Благодійний внесок МАР". Будемо вдячні Вам за допомогу розвиткові українського релігієзнавства!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy