Форум-театр "Сцена життя"
Команда ГО "Фонд "Наше майбутнє" та Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує активну та креативну молодь долучитись до спільної творчої роботи.
Ми шукаємо тих хто прагне до розвитку та самовдосконалення. Тих хто зацікавлений у розбудові діалогу в суспільстві. Тих хто хоче, щоб його голос було почуто. Якщо тобі від 15-17 років, ти шукаєш нові можливості та форми самовираження ми запрошуємо тебе до групи форум-театру "Сцена життя". Це заняття для неакторів де кожен та кожна зможуть спробувати себе і через творчі вправи, діалог висловити свою думку в просторі де тебе підтримають, де твоя думка важлива і де ти можеш бути собою.

Проєкт буде тривати до лютого 2021 року. Нас чекає цикл з 15 креативних занять, чотириденний тренінг-практикум в м. Святогірськ, онлайн-зустріч з ментором з Німеччини, вистава та школа джокерів.
Учать в проєкті безкоштовна. Заняття будуть проходити раз на тиждень за адресою Паркова 99. З тебе гарний настрій та будь-які творчі ідеї та здібності з нас програма та смаколики) До зустрічі!

Проєкт реалізовується при підтримці культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина "Goethe-Institut" та в рамках програми "House of Europe".
Телефон для додаткової інформації: +380509492878
+380999317906
Email address *
ПІБ *
Навчальний заклад в якому ти навчаєшся. *
Адреса проживання *
Скільки тобі років *
Телефон *
Електрона адреса *
Посилання в соц. мережі, якщо є *
Чому тобі важливо бути з нами? Щоб ти хотів розказати нам про себе до нашої зустрічі? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy