APLIKAČNÝ FORMULÁR - Veda a médiá - ako popularizovať svoj výskum? (21.-22.3.2022)
Prihlasovací online formulár slúži na zber osobných údajov a všeobecných informácií pre prihlásenie sa do vzdelávacieho programu "Veda a médiá - ako popularizovať svoj výskum?" . Program umožní účastníkom prejsť novou formou celoživotného vzdelávania a získať užitočné komunikačné zručnosti, ktoré budú vedieť využiť v rámci profesionálneho života. Pretože veda, ktorá nie prezentovaná nie je vedou.

Miesto a termín realizácie: online/ 21. marec 2022 -  22. marec 2022

Vzdelávací program bude rozdelený do 2 dní, v rámci ktorých si účastníci môžu zlepšiť svoje komunikačné zručnosti. Hlavným cieľom programu je ukázať, že popularizácia a komunikácia výsledkov vedy by nemala byť len povinnou jazdou, ale prirodzenou súčasťou vedeckej práce. Prinášame pohľad na to prečo je popularizácia vedy a jej prezentácia širokej verejnosti dôležitá. Budeme hovoriť o tom čo prináša popularizácia samotným výskumníkom a dozviete sa viac o práci s komunikačnými kanálmi. Naučíme Vás ako zaujať a byť pri tom presný či ako vytvoriť úspešný podcast a popularizovať na veľkých podujatiach. Počas výučby sa vám budú venovať odborníci, ktorí vás budú podporovať pri riešení Vašich výziev.

Čo môžete očakávať od programu:

naučíte sa, ako správne komunikovať cez médiá a rôzne komunikačné kanály,
•      získate cennú spätnú väzbu od odborníkov,
•      zdokonalíte prezentáciu svojej práce,
•      odhalíte čo robí výstupy známych popularizátorov tak dobrými.

Viac informácií o programe:

Úspešní účastníci vzdelávacieho programu budú ocenení certifikátom o absolvovaní kurzu
Výučba bude prebiehať online
Registrácia a účasť je zdarma

Podmienkou získania certifikátu je tiež vyplnenie údajov pre formulár "Karta účastníka": https://forms.gle/bHXiUxcV5gyGbfup8 

Viac informácií o obsahu, časovej náročnosti nájdete na:
- webstránka projektu https://www.sovva.sk/project/strategicky-karierny-rozvoj-pre-profesionalov-v-rdi/ 
- informačná brožúra programu

V prípade otázok kontaktujte petraninova@sovva.sk 

Program organizuje Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity, o.z. v rámci projektu s názvom Strategický kariérny rozvoj pre profesionálov v RDI.

Projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Registrácia je otvorená do 18.3.2022!


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno *
Priezvisko *
Organizácia na ktorej pôsobíte
Mám skúsenosť s
Pohlavie *
Required
Doteraz najvyššie dosiahnuté vzdelanie *
Required
Súhlas so spracovaním osobných údajov - GDPR
Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ)
2016/679 V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity, o.z. uvedených v tomto formulári a formulári uvedenom po absolvovaní programu, ktoré som poskytol/a vyššie uvedenej občianskeho združenia prostredníctvom tohto formulára, za účelom uloženia do databázy absolventov programu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre účely spojené s programom a jeho vyhodnocovaním.

Súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov podľa vyššie uvedených podmienok? Na zaradenie do vzdelávacieho programu potrebujeme povolenie spracovať Vaše osobné údaje. V prípade, že zaškrtnete možnosť „Nie“ formulár nebude akceptovaný. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy