Startup Mashup 2018 - Formularz zgłoszeniowy
Organizacja studencka PBDA Consulting zaprasza na 6. edycję wydarzenia Startup Mashup, które składa się z wykładu otwartego (6 grudnia) oraz dwudniowych warsztatów (8-9 grudnia). Podczas wydarzenia uczestnicy poznają bliżej świat biznesu i startupów oraz będą mieli możliwość stworzenia własnego prototypu w trakcie części warsztatowej.
Poniższe zapisy dotyczą jedynie warsztatów, natomiast wstęp na konferencję jest wolny.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest warunkiem uzyskania miejsca na warsztatach. O wyborze uczestników nie decyduje jednak kolejność zgłoszeń, a treść udzielonych odpowiedzi.

Weź świat startupów w swoje ręce i do zobaczenia na SUMU'18!

Zawiadamiamy, że administratorem danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest organizacja PBDA Consulting z siedzibą w Poznaniu, ul. Towarowa 53/03. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować drogą mailową pod adres e-mail: biuro@pbda.pl. Dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: biuro@pbda.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że zgłoszenia nie są profilowane. Dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Email address *
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Numer telefonu: *
Your answer
Rok studiów: *
Uczelnia: *
Kierunek studiów: *
Your answer
Czy masz już pomysł na własny startup? Czego by dotyczył? *
Your answer
Co byłoby dla Ciebie największą korzyścią z wzięcia udziału w tegorocznej edycji SUMU? * *
Your answer
Masz do dyspozycji bazę danych dot. rynku meblowego, stary magazyn pełen narzędzi ogrodowych i przyjaciela, który jest najszybszym dostawcą pizzy w mieście, ale chce rzucić pracę i pomóc Ci w biznesie. Jaki startup z tego stworzysz? Czym byłby Twój produkt/usługa? (Uwaga! Musisz wykorzystać wszystkie zasoby opisane wyżej) *
Your answer
Czy spotkałeś się już z tematyką UX? Jeśli tak to kiedy i w jaki sposób? *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service