Анкета відбору учасників на програму Компетенції.ПРО
Вітаємо! 👋 На зв'язку команда Центру Інноваційної Освіти "Про.Світ"!

Для участі у навчальній програмі "Компетенції.ПРО", у рамках проєкту "Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО" ми шукаємо вмотивованих викладачів Інститутів післядипломної педагогічної освіти, які прагнуть змінити підходи до навчання керівників закладів загальної середньої освіти (далі - ЗЗСО) та впровадити нові стандарти навчання.

Проєкт "Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО" має на меті запровадити зміни у системі післядипломної педагогічної освіти, які базуються на компетентнісному підході до підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти. Саме тому в межах проєкту ми розробили навчальну програму Компетенції.ПРО.

📅Навчальна програма триватиме з січня 2022 року по липень 2023 року й складається з події-знайомства, восьми навчальних  офлайн/онлайн модулів (в разі карантину модулі будуть проведені в онлайн форматі) та фінальної події. Команда "Про.Світ" працює у форматі "навчання в дії", тож налаштуйтеся на виконання практичних домашніх завдань, пов'язаних з тематикою навчальних модулів💪.

У рамках програми Ви👨‍💻👩🏻‍💻:

🔸 створите авторську освітню програму підвищення кваліфікації керівників ЗЗСО;
🔸 удосконалите вміння адаптовувати освітні програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників під запит аудиторії;
🔸 розробите та впровадите власні тренерські програми за міжнародними стандартами;
🔸 засвоїте нові підходи до навчання дорослих;
🔸 дізнаєтесь, як користуватися платформою для оцінки впровадження автономії в ЗЗСО.

Учасники, які успішно завершили навчальну програму, отримають сертифікат (180 годин, 6 кредитів ЄКТС) 📄.
 
❗Реєстрація триває до 15 грудня.
 
🔔Старт навчання: 27-28 січня 2022 року в м. Київ.
 
💵 Участь у проєкті є безкоштовною. Всі витрати пов'язані з доїздом, проживанням, харчуванням та супровідними матеріалами протягом навчання беруть на себе організатори.

📝 Якщо Вас зацікавила інформація вище, ознайомтеся з Умовами участі та графіком програми (http://prosvitcenter.org/competentsiipro).

Важливо❗ У разі якщо Вас буде відібрано до участі в навчальній програмі Компетенції.ПРО, Вам необхідно розрахувати свій час та мати на увазі, що навчання буде тривати півтора року. Команда проєкту розраховує на Вас і через заповнення цієї анкети Ви зобов'язуєтеся бути учасником всієї навчальної програми.

Заповнення анкети займає: від 20 до 30 хв ⏱

Проєкт реалізовується за допомогою програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy