Анкета учасника ігрової майстерні“Еко-мандала”
Основна мета майстерні - надати учасникам навички та вміння щодо організації та проведення гри “Еко-мандала” як інструменту підвищення обізнаності та рівня екологічної свідомості підлітків, молоді та дорослих, в тому числі з питань належного поводження із твердими побутовими відходами.

Мета гри "Еко-мандала" - у цікавій та доступній формі поширити знання про проблему побутових відходів та шляхи її вирішення на рівні громади. Гра не тільки привертає увагу до проблеми відходів, а і закликає до конкретних спільних дій на рівні громади, посилює відповідальність кожного до даної проблеми.

Дата: 24 травня 2019 р.

Початок заходу о 10:30. Тривалість - 4 години.

Місце проведення заходу: площа Перемоги, 10, 3-ий поверх, м. Житомир. Офіс НУО “Сучасний Формат”.

*Майстерня проводиться Неурядовою організацією “Сучасний Формат” в рамках проекту “Поводження з відходами в громадах: від інформування до роздільного сортування", що здійснюється за фінансової підтримки GIZ.

**Участь у заході безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проїзд (за наявності квитків) та забезпечують харчування учасників.

За деталями участі у заході звертатися до комунікаційниці НУО “Сучасний Формат”, Оксани Трокоз, тел. 097-780-23-73, e-mail: mgo.sformat@gmail.com

*Анкети приймаються до 22 травня 2019 року.

Прізвище та ім'я учасника *
Your answer
Громада, яку ви представляєте *
Заклад/організація, яку ви представляєте *
Your answer
Посада *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Ви надаєте згоду НУО "Сучасний Формат" на обробку та зберігання персональних даних відповідно до законодавства України * *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service