Реєстрація на засідання Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
Реєстрація на засідання Комітету, що відбудеться 21 червня 2018 року о 14:30 за адресою: м. Київ, вул. Садова 3-а, кабінет 1016 (10 поверх).

З таким порядком денним:

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації шлюбу громадян, що проживають на тимчасово окупованій території, (реєстр. №8400, н.д. Гопко Г.М. та інші).

2. Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, (реєстр. №7537, друге читання).

3. Проект Постанови про деякі питання соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, (реєстр. №8254, н.д. Королевська Н.Ю. та інші).

4. Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки, (реєстр. № 8357, Кабінет Міністрів України).


Електронна пошта *
Your answer
Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Посада (повністю) *
Просимо вказувати повну посаду, структурний підрозділ та назву організації. Наприклад: Керівник відділу "назва відділу" Департаменту "назва департаменту" Міністерства "назва міністерства" України.
Your answer
Щодо якого питання порядку денного бажаєте доповідати? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms