ЕМОЦІЙНО ЗАРЯДЖЕНІ КОНФЛІКТИ: РОЛЬ ІДЕНТИЧНОСТІ У ВЗАЄМОДІЇ
Колись я приймала участь в урегулюванні організаційного питання. Сторонами конфлікту були два керівника напрямів, важливих для компанії. Суть їх протистояння полягала в тому, що вони не виносили один одного. Кожен скаржився на іншого та вважав, що він не такий як треба і робить не те, що потрібно.

Один був дуже швидким, генерував сам і підхоплював різні ідеї, реалізовував їх в короткі терміни. Але він робив помилки, які коштували компанії грошей. Інший мислив повільно, але аналітично. Йому завжди був потрібен час, щоб все проаналізувати та зважити. Помилок він майже не робив, але компанія втрачала, не встигаючи підхоплювати ідеї, які весь час з’являлися на ринку.

Кожен вважав свій стиль роботи єдино вірним, себе справжнім фахівцем, а іншого якимось неправильним та несправжнім. Вони ставили під сумнів користь один одного для компанії. При цьому сама компанія не хотіла втрачати нікого з них. Але проекти компанії, де ці керівники були задіяні разом, вставали під загрозу.
Тому так важливо знаходити способи подолання непорозумінь, коли зачіпаються найважливіші наші цінності. Але чи це можливо? І як це робити?

Про це буде йти мова на вебінарі «Емоційно заряджені конфлікти: роль ідентичності у взаємодії», який відбудеться 23 червня, з 17:00.

Викладач: директор Українського Центру Медіації, практикуючий медіатор, магістр міжнародного менеджменту та психоаналітик Ольга Шепель.

Ваше ім'я та прізвище *
Ваш email *
Ваш номер телефону *
Компанія *
Посада *
Звідки ви дізнались про подію? *
Чи вчились ви раніше в УЦМ? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy