Dane podstawowe
Witamy w ankiecie zgłoszeniowej na larpa Sioło: Gdzie bies siada, który odbędzie się w Osadzie średniowiecznej w Kopańcu, w terminie 30.08 - 1.09.2019. Za pomocą tej ankiety postaramy dopasować dla ciebie postać i odpowiednio umieścić ją w świecie gry.

Twoja odpowiedź po przesłaniu jej do nas zostanie Ci odesłana. Dzięki temu nie zapomnisz jakie odpowiedzi zostały udzielne w ankiecie.
Email address *
Imię i nazwisko *
Twoje prawdziwe imię i nazwisko.
Twój wiek
Czy zabierasz ze sobą podopiecznego? *
Preferowany sposób kontaktu *
Dzięki temu będziemy wiedzieli jakimi kanałami najwygodniej będzie się z tobą kontaktować. Możesz napisać więcej niż jeden środek kontaktu np. facebook, telefon, maila.
Czy brałeś już udział w larpie? *
Alergie
Wymień wszystko to co może Cię zabić lub w jakikolwiek sposób wpłynąć na twoje zdrowie. Być może nie tolerujesz jakiegoś składnika pokarmowego, np laktozy, glutenu? Jeżeli coś, co może wpłynąć na Twoje zdrowie będzie miało pojawić się na grze - poinformujemy Cię o tym z wyprzedzeniem.
Zwyczaje żywieniowe
Czy masz jakąś specjalną dietę? Wykluczasz jakąś grupę produktów z diety? W przypadkach mocno specyficznych diet prosimy również o kontakt personalny.
Czy interesuje Cię nocleg in-game?
Noclegiem w grze są nieocieplane domki z drewna lub ogólnodostępna karczma z paleniskiem. Możliwy jest także nocleg w pobliskiej agroturystyce. Przypominamy, że nocleg w agroturystyce nie jest zapewniony przez organizatorów.
Clear selection
Przyjeżdżasz sam czy razem ze znajomymi? *
Dzięki temu będziemy wiedzieli czy chcesz grać ze swoimi znajomymi czy wolisz abyśmy dołączyli Cię do istniejącej grupy.
Z kim chciałbyś grać?
Podaj (prawdziwe) imiona graczy, z którymi chcesz zagrać.
Czy w trakcie trwania gry będziesz pełnoletni? *
Twoje wymiary
Prosimy o podanie wzrostu, obwodu w pasie i długości nogawki. Pomoże nam to jak najlepiej dopasować wypożyczane przez nas stroje.
Zapoznałem się z Dokumentem Projektowym Sioła *
Prosimy o dokładne przeczytanie Dokumentu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś oto link: https://fantazjada.pl/siolo_2019.pdf
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy