ANKETA
Vážení/é,

Pripravili sme pre Vás anketu o potrebe a výbere preventívnych dielní. Výskum prebieha v rámci projektu Strediska pre sociálnu prácu obce Báčsky Petrovec pod názvom Rozvoj a zlepšenie služieb Manželskej a rodinnej poradne RОDINKА, ktorý je podporený zo strany Obce Báčsky Petrovec a Pokrajinského sekretariátu pre sociálnu politiku, demografiu a rodovú rovnosť.
Cieľom ankety je zabezpečiť aktívnu účasť občanov v plánovaní preventívnych programov a tém v súlade s ich potrebami. Údaje získané v ankete usmernia plánovanie a organizovanie prvých dvoch tém, ktoré sa prejavia ako najrelevantnejšie pre občanov, prostredníctvom mediálneho spracovania v lokálnych elektronických a písaných médiách a na interaktívnych stretnutiach so skupinami rodičov, a to na dvoch stretnutiach v priebehu septembra.

Vyplnenie ankety je anonymné.
1. Prosíme Vás, aby ste vyznačili jednu tému preventívnej dielne, ktorá by Vás najviac zaujímala/ z ktorej by ste mali najväčší úžitok.
2. Ak máte záujem zúčastniť sa v dielni, ktorú ste si zvolili, prosíme Vás zanechajte dolu Vaše údaje (meno a priezvisko, číslo telefónu). Všetci záujemcovia budú vopred oboznámení o termínoch realizácie dielní. Účasť v dielňach je bezplatná! *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy