Registracija. Seimas ir LGBT+ 2017: pokyčiai
Registration to Event
Gruodžio 14 d., ketvirtadienį, 10.30 val. Spaudos konferencijų salėje (Seimo II rūmai)
Seimo narė Dovilė Šakalienė ir Tolerantiško jaunimo asociacija rengia spaudos konferenciją su diskusija „Seimas ir LGBT+ 2017: Pokyčiai“, kurioje bus pristatytas Lietuvos politinių partijų nuostatų LGBT+ atžvilgiu 2017 m. indeksas bei aptarti visuomenės nuomonės bei politiniai pokyčiai šioje srityje.

Indeksas įvertina parlamentinių partijų veiklą LGBT+ srityje ir atskirų politinių partijų indėlį į LGBT+ asmenų situacijos gerinimą ar bloginimą 2017 m. Indeksas parengtas bendradarbiaujant su Rosa Luxemburg fondu.

Diskusijoje bus pristatyta visuomenės nuostatų kaita LGBT+ asmenų atžvilgiu, jos atspindžiai politikoje ir politinės tendencijos, įvertinti išryškėję skirtumai lyginant su ankstesne Seimo kadencija.

Diskusijoje dalyvaus Seimo narė, socialdemokratė Dovilė ŠAKALIENĖ, viena iš ryškiausių žmogaus teisių diskurso formavimo politikoje ir visuomeniniame gyvenime nepriklausomoje Lietuvoje pradininkių prof. Marija Aušrinė PAVILIONIENĖ, Socialinių tyrimų centro mokslinė darbuotoja, lygių galimybių ekspertė dr. Vilana Pilinkaitė-SOTIROVIČ ir politologas Mindaugas Kluonis.

Į renginį prašome atvykti Gruodžio 14 d., ketvirtadienį iki 10.30 val. į Seimo spaudos konferencijų salę (per Seimo II rūmai). Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vardas, pavardė (Name, Surname) *
Your answer
Miestas arba rajonas, kuriame gyvenate (Town) *
Your answer
Telefono numeris (Phone Number) *
Your answer
Elektroninio pašto adresas (Email) *
Your answer
Organizacija, institucija (Organisation, Institution)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service