Перебудова бізнесу під час війни

“Асоціація приватних роботодавців” продовжує надання оперативної підтримки підприємцям Харківської області у форматі навчання та консультування, а також підтримки у залученні коштів на відновлення бізнесу та супроводження процесу повернення до бізнес діяльності на деокупованих та прифронтових територіях Харківської області.

В рамках цих активностей будуть проведені навчальні заходи з започаткування, відновлення та розвитку власної справи та надання консультацій (податковий та юридичний консалтинг, консультування з бізнес-планування, фінансів та обліку, залучення зовнішнього фінансування та грантів; консультування з маркетингу та продажів, управління персоналом, тощо). 

Навчальний курс «Перебудова бізнесу під час війни» розрахований на тих, хто бажає отриманти знання від практиків, щодо відновлення та розвитку своєї діяльності та  залучити грантове фінансування на розвиток власної справи.

Навчальний курс: «Перебудова бізнесу під час війни»

Тематичні блоки, які ми будемо розглядати:

1. Реєстрація бізнесу. Вибір форми оподаткування

2. Бізнес-моделі. Бізнес-планування.

3. Ефективні комунікації

4. Управлінський облік

5. Маркетинг та реклама.

6. Продажі та робота з клієнтами

7. Робота з командою 

8. Залучення зовнішнього фінансування. Гранти

Тривалість кожного блоку – 6 годин.

По закінченню курсу учасники зможуть застосувати отримані знання для перебудови бізнес процесів, що допоможуть відновити власну справу, підвищити продажі, розширити асоритмент продукції чи послуг, вийти на нові ринки. Протягом реалізації заходів проєкту учасники отримають консультації від експертів проєкту для розробки бізнес-плану чи маркетингової стратегії та підготують проєктні заявки і подадуть їх для отримання грантів на розвиток власного бізнесу.

Експерти проєкту мають практичний досвід ведення власної справи, проведення тренінгів та надання консультацій не менше 10 років.

Команда проєкту має досвід допомоги у залученні грантових коштів з 2015 року. За 2022 рік для фінансування проєктів учасників було залучено майже 12 млн.грн.

Участь у проекті безкоштовна. 

Форма участі: офлайн з записом.

Початок занять: 28 липня 2023, п'ятниця, о 15:00 за Київським часом  

Кожен зареєстрований учасник отримає програму заходу.

Контактна інформація: asprro@gmail.com, +380632326280 Наталія

Цей захід проводиться ГО «Асоціація приватних роботодавців» у рамках проєкту “Забезпечення стійкості громад на визволених і прифронтових територіях через сприяння відновленню економічної активності та розвиток підприємництва” що реалізується за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
ПІБ *
Контактний телефон *
Назва організації/ФОП *
Опишіть коротко напрямок вашої діяльності *
Чи проводили ви релокацію з Харківської області?  *
В якому регіоні України ви працюєте на даний момент?
Якщо зараз не працюєте, але плануєте почати бізнес найближчим часом, напишіть, який регіон ви розглядаєте для запуску вашого підприємства
*
Чи подавали ви коли-небудь заявки на гранти, і чи отримували кошти? Опишіть стисло ваш досвід у залученні грантового фінансування
Запитання до тренерів
Яка форма участі у навчальних заходах вам зручніша? *
До якої категорії ви належите? *
Чи маєте ви потребу надалі отримувати консультації для розвитку власної справи? Уточніть, консалтинг з яких питань цікавить вас найбільше *
Чи є ви членом бізнес-об'єднання? Якщо так, вкажіть, будь ласка, його назву *
Відправляючи цю форму, ви даєте згоду на отримання сповіщень, комунікацію через надані вами контакти, розміщення у соціальних мережах публікацій та фото- і відеоматеріалів про вашу участь у заходах проєкту *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy