Реєстраційна форма
Нова зустріч Артхаус Клуба — справжнє сінемафільске задоволення. Яскравий мультфільм на одвічно актуальну тему: якщо десь є цінний шедевр, неодмінно знайдеться й той, хто його вкраде. 

«Пограбування за Фрейдом» — анімаційна суміш криміналу, мистецтва та психології, яку Мілорад Крстіч перетворив на справжню злітну смугу для подорожі у світ класичного та сучасного мистецтва. Але окрім глибокого мистецького занурення він щедро нашпигував фільм міцною сінемафільською складовою — тут є чимало реверансів у бік Кубрика, Гічкока, Фелліні, Куросави, Берґмана та багатьох інших. Відзначився він і підбором музики — меломани легко вгадають музику Чайковського, Пуччіні, Стравінського та Оннеґґера. 

Кваліфікований психоаналітик Рубен Брандт ефективно лікує закоренілих злочинців, але його самого починають переслідувати нічні кошмари, навіяні відомими картинами.

Йому здається, що єдиний спосіб вилікуватися — це викрасти тринадцять шедеврів із найбільших музеїв світу. Зібравши команду з чотирьох своїх пацієнтів, він грабує Лувр, галерею Тейт, Ермітаж та Нью-йоркський музей сучасного мистецтва. Тепер Рубен Брадтс перетворюється на найвідомішого злочинця: його переслідують італійські мафіозі, російські гангстери, місцева поліція та мисливці за головами, яким пообіцяли чималу винагороду. Але найнебезпечнішим противником Брандта стає Майк Ковальський, приватний детектив, найнятий для розслідування найбільшими страховими компаніями.

Вхід: 100 гривень
Hub Вітальня (вул.Грецька,1а)
1 листопада, 19:00
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Електронна пошта
Your answer
Номер телефону
(на випадок скасування чи перенесення події)
Your answer
Чи бажаєте отримувати анонс подій на пошту?
Звідки ви дізналися про подію?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy