Registreerumine koolitussarja "Õppiv lapsevanem" õpiõhtutele Tallinnas Holistika Instituudis 25.09-11.12.19
Koolitussarja eesmärk on olla lapsevanematele toeks lapse arenemise ja kasvatamisega seotud teemadel. Soovitatav on osaleda koolitussarja kõigil või enamikul koolitustel, sest õpiteemad on üksteisega seotud ning moodustavad terviku. Õppimisvõimalusi pakutakse erinevate tegevuste kaudu ja õpihommikutel osalenud vanem tunneb end enesekindlamalt, tajub lapsi, maailma, teisi ja iseennast tõenäoliselt teistmoodi kui enne seda. Õppimine innustab teemasid ise sügavamalt edasi uurima ning katsetama. Osalema on oodatud lapseootel, titade, väike- ja kooliealiste laste (vana)vanemad – kõik, kes on inimese arengust, tervisest ja õppimisest huvitatud.

Koolitaja Kristi Arendi pädevus on mitmekülgne: andragoogika MA, täiskasvanute koolitaja, lapsekandmise nõustaja (Dresdendi Trageschule), imetamisnõustaja (SIETi liige), meta-tervise konsultant, suhtlemistreener. Õpingud jätkuvad pereteraapia suunal. Lapsevanemaid on ta nõustanud ja koolitanud 2006. aastast.

Õppimine on protsess, mis vajab aega ja harjutamist. Sellest lähtuvalt ja inimest, õppimist, õpetamist ning haridust väärtustades on koolitussarja hinnad järgmised (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub ettemaksuarve alusel ülekandega):
* Osaledes vähemalt 5 õpiõhtul: 29 eur/inimene/õpiõhtu, 39 eur/pere/õpiõhtu.
* Osaledes ühe kaupa üksikutel õpihtutel: 39 eur/inimene/õpiõhtu, 49 eur /pere/õpiõhtu.
* Varasemalt koolitussarjas osalenutele: 25 eur/inimene/õpiühtu, 29 eur/pere/õpiõhtu.

Koolitusgrupi suurus on kuni 12 inimest ja koolitus toimub minimaalselt 4 osaleja või 2 pere korral. Levitage julgelt teavet ja tulge koos sõbra/sõbrannaga!

Tasu sisaldab õppimiseks vajalikku keskkonda: sobivat ruumi ja teisi õppivaid inimesi, põhjalikke õppematerjale koju kaasa, suupisteid, koolitusruumi tasu, koolitaja töötasufondi, sh riiklikud maksud. Tasumine toimub ettemaksuarve alusel ülekandega. Pärast registreerumist saabub ettemaksearve Teie e-postkasti mõne päeva jooksul.

! Koolituste toimumiskoht: Tallinn, endla tn 15, IV korrus, Holistika Instituut.
! Koolitusele võib tulla koos lapsega, kui vanem hoolitseb sel ajal tema vajaduste eest. Seetõttu on võimalusel soovitatav osaleda korraga mõlemal vanemal, et tähelepanu jaguks nii lapsele kui ka koolitusele.
! Koolitusel mitteosalemise korral raha ei tagastata, kuid osalejal on võimalus saada tagant järele koolitusmaterjalid või võimalus osaleda samal koolitusel teisel ajal teises kohas (näiteks reedeti kl 11-13 Viimsi Huvikeskuses).

Küsimuste korral: kristi.arendi@gmail.com, tel 521 9097.
Koolitussarja info Facebookis: https://bit.ly/2YK1T6c
Holistika Instituudis, Endla tn 15, Tallinn, kl 17.30-19.30 *
Required
Ees ja perenimi *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-post *
Your answer
Lapse/laste vanus(ed)/orienteeruv sünniaeg *
Your answer
Osalen üksi, mehe/naise/lapsega *
Your answer
Tulen kordama (kirjuta, milliseid teemasid ja millal, kus varem osalesid)
Your answer
Soovin edaspidi infot koolituste kohta e-posti teel *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service