Online přihláška na Zdravá záda ve vodě
Termín: pondělí 20. 2. 2017 od 17:00
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon / mobil *
Your answer
Způsob platby *
V případě platby bankovním převodem, uveďte prosím své fakturační údaje (adresu). Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. *
Your answer
Poznámka
Your answer
Prosíme přečtěte si následující důležité informace
Podmínky účasti a souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Přihlašování a platba:

Přihlášení na seminář můžete provést jednou z následujících možností:
a) odesláním tohoto on-line formuláře,
b) zasláním přihlášení e-mailem na info@pexis.cz
c) telefonicky na 702 057 975

Přihláška je platná po zaplacení uvedené ceny v hotovosti v Centru Péxis nebo připsáním částky na náš účet a to nejpozději do 15.2.2017. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte e-mailem do dvou pracovních dnů po odeslání přihlášky.
Přihlášení považujeme za závazné.

2. Storno podmínky:

Pokud se akce z jakéhokoliv důvodu nemůžete zúčastnit, dejte nám o tom, prosím, co nejdříve vědět.

Odhlásíte-li se do 16.2.2017, vrátíme Vám částku v plné výši přijaté platby.

Odhlásíte-li se z jakéhokoliv důvodu (včetně nemoci nebo rodinných záležitostí) později, nárok na vrácení nebo převedení poplatku odpadá.

Máte možnost za sebe poslat náhradníka, pokud nám o tom dáte předem vědět. V takovém případě platbu nevracíme, ale převedeme na náhradníka.


3. Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví společnosti PÉXIS - centrum psychosomatické péče, s.r.o. IČ 22795758 (dále jen PÉXIS), s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použity společností PÉXIS pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později.

Beru na vědomí, že shora uvedený souhlas s poskytnutím osobních údajů může být kdykoli odvolán a to pouze písemnou formou (e-mailem) s tím, že následně dojde k vymazání všech mých údajů z databáze PÉXIS s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Odesláním této přihlášky souhlasím s výše uvedenými podmínkami.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms