Boksy.mk - Читаме заедно!
Boksy e првата детска апликација за читање и слушање на книги која ќе биде достапна наскоро на македонскиот пазар. Покрај големиот број на нови и атрактивни наслови за деца и млади на македонски, англиски и албански јазик, апликацијата ќе изобилува со едукативни квизови, аватари, leaderboards, собирање на поени и можност за освојување на бројни забавни награди.

За да бидете во тек со најновите информации поврзани со Boksy, оставете ја вашата email адреса во продолжение.

Се читаме наскоро,
Тимот на Boksy.mk
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Вашето име
Вашата email адреса
Дали се согласувате и во иднина да добивате информации и новости поврзани со книги, читање и најновата апликација за деца - Boksy, на вашата email адреса?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy