PIETEIKŠANĀS RĪGAS JAUNIEŠU VASARAS BEZMAKSAS PLUDMALES VOLEJBOLA TRENIŅIEM
Kā jau vairākus gadus pēc kārtas, arī šovasar turpinām īstenot mūsu mērķi – sniegt iespēju ikvienam uzsākt treniņus pludmales volejbolā, veicinot aktīvu brīvā laika pavadīšanu un veselīgu dzīvesveidu!
Mēs rūpīgi sekojam līdzi valdības izsludinātajiem norādījumiem, Covid-19 izplatības ierobežošanai, tādēļ attiecīgi organizēsim treniņus, kas atbilst valdības noteiktajiem ierobežojumiem.

BEZMAKSAS TRENIŅI:
2021.gadā no 1.jūnija līdz 31.augustam

TRENIŅU VIETA:
O-SANDS pludmales stadions, Skanstes iela 2B, Rīga, LV-1045

TRENIŅU NORISE:
Ņemot vērā valstī esošo situāciju, pagaidām nevaram uzņemt tik daudz spēlēt gribošus  jauniešus, cik vēlētos. Katrā laukumā maksimālais pieļaujamais skaits būs 10 cilvēki*. Katras nedēļas piektdienā tiks publicēta veidlapa, kurā visiem gribētājiem būs iespēja pieteikties nākamās nedēļas treniņiem. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad, līdzko grupas aizpildīsies, pieteikties konkrētās dienas treniņam vairs nevarēs. Strādāsim pēc principa - kas pirmais brauc, tas pirmais maļ! Ja vēlies būt viens no pirmajiem, kurš e-pastā saņems treniņu pieteikšanās veidlapu, tad aizpildi šo anketu! Pārējie, kuri neaizpildīs, informāciju par reģistrēšanos treniņiem varēs redzēs tās pašas dienas laikā mūsu Facebook lapā (https://www.facebook.com/osandsriga), tikai dažas stundas vēlāk, jo priekšroku dosim tiem, kuri jau tagad būs izrādījuši interesi, aizpildot veidlapu.

TRENERI:
Sandris Andrejevs, Aiva Balcere, Andris Dolženko, Katrīna Kaupāne, Miks Laksbergs un Atvars Vilde.

PERSONAS DATU APSTRĀDE:
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Uzturoties pludmales volejbola laukumos, Jūs apzināties un piekrītat, ka varat tikt filmēts un fotografēts, šie materiāli var tikt izmantoti pasākuma popularizēšanas un izplatīšanas nolūkos.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai par treniņu nodarbību grafiku un norises procesu, kas būs pieejams gan sociālajos tīklos, gan tiks nosūtīts uz norādītajiem e-pastiem.

Īpaši pateicamies mūsu atbalstītājiem, kas ik gadu neatlaidīgi palīdz realizēt mūsu mērķi - Rīgas dome, Pillar, Marine Underwriting Services, Maxima un Mangaļi.

Jautājumu gadījumā rakstiet info@o-sands.lv vai atvars@o-sands.lv.

*Mainoties ierobežojumiem, iespējams mainīsies arī pieļaujamais dalībnieku skaits.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Iepazīstieties ar RĪGAS pludmales volejbola treniņu grafiku!
Jaunieša vārds, uzvārds *
Jaunieša vecums *
Jaunieša kontaktinformācija - telefona numurs *
Jaunieša kontaktinformācija - epasts *
Vecāku kontaktinformācija - vārds, uzvārds *
Vecāku kontaktinformācija - telefona numurs *
Vecāku kontaktinformācija - epasts *
Vai jaunietim ir jau pieredze pludmales volejbola spēlē? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Travel Time. Report Abuse