O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?
Droga Czytelniczko,
O czym chciałabyś przeczytać na Mamo Pracuj? Jakie teksty będą dla Ciebie ciekawe? Jakie informacje chciałabyś u nas znaleźć, jakie projekty? Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: agnieszka.kaczanowska@mamopracuj.pl lub joanna.gotfryd@mamopracuj.pl.

A teraz prosimy wypełnij króciutką ankietę i podpowiedz nam co Cię interesuje i czego u nas szukasz? W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-). Na Wasze głosy czekamy do 25 kwietnia.

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl? Podaj konkretne tematy, które są dla Ciebie ważne i ciekawe. Napisz tyle propozycji ile chcesz, miejsca jest sporo! *
Your answer
Jakie akcje i projekty (bezpłatne) byłyby dla Ciebie najbardziej interesujące a związane z tematyką mamopracuj.pl? Wskaż trzy dla Ciebie najważniejsze. *
Required
A czego jeszcze Ci brakuje na mamopracuj.pl? *
Your answer
Co najbardziej cenisz, co lubisz i dlaczego do nas zaglądasz? *
Your answer
Chcemy Wam też podziękować za poświęcony czas i przygotowałyśmy 5 książek jako prezenty za najciekawsze wypowiedzi ;-) Jeśli chcesz otrzymać książkę, musimy Cię poprosić o adres mailowy oraz imię, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jeśli nie - nic więcej nie musisz wypełniać. "Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym Formularzu przez Fundację Mamo Pracuj wyłącznie dla celów związanych z przekazaniem nagrody książkowej.
Twój e-mail:
Your answer
Imię:
Your answer
Dziękujemy za wypełnienie ankiety!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Mamopracuj.pl. Report Abuse - Terms of Service