Mój pomysł na sesję/wydarzenie podczas 6. Forum Praktyków Partycypacji
Forum Praktyków Partycypacji to wydarzenie, które od pierwszej edycji współtworzą uczestnicy i uczestniczki. Pomóżcie nam zadbać o jego partycypacyjny charakter i zaproponujcie własne tematy - takie, które Was interesują, w których możecie podzielić się swoją wiedzą i wymienić doświadczeniem z innymi. Chodzi zarówno o sesje, jak i wydarzenia towarzyszące. A może chcecie pokazać film, grę lub nowe narzędzie pracy? Czekamy na Wasze kreatywne pomysły do 28 marca!

Nie obiecujemy, że z wszystkich ostatecznie skorzystamy (ramy czasowe i przestrzenie, w których odbywa się Forum są jednak ograniczone), ale obiecujemy, że z wszystkimi podpowiedziami się zapoznamy i postaramy się skorzystać z możliwie wielu z nich.

Stronę www wydarzenia odświeżymy już niebawem.

Roboczy tytuł sesji/wydarzenia *
Zależy nam, aby tytuły sesji nie były długie, za to komunikatywne i możliwie chwytliwe.
Your answer
Krótki opis sesji/wydarzenia *
Napisz, o czym miałaby być proponowana przez Ciebie sesja. O czym chciał(a)być powiedzieć, do kogo skierować wydarzenie?
Your answer
Kto mógłby poprowadzić sesję? *
Czy mógł(a)byś sam(a) "zapewnić" osobę prowadzącą?
Your answer
Typ sesji/wydarzenia *
Szykując program, staramy się operować kluczem podziału sesji na rózne typy. Zastanów się, jak możesz przyporządkować proponwany przez Ciebie temat. (opisy poszczególnych formuł znajdziecie na przykład tutaj - http://partycypacjaobywatelska.pl/forum-2017/opisy-sesji/). Zachęcamy oczywiście do kreatywności - zostawiamy na dole puste pole na nowe pomysły.
Długość sesji/wydarzenia *
Na razie chcemy orientacyjnie zorientować się, jaka długość byłaby najbardziej optymalna, jednak ostateczny czas trwania może jeszcze ulec zmianie w odniesieniu do całości programu 6. FPP.
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
ew. afiliacja (np. nazwa instytucji, organizacji, środowiska, grupy nieformalnej lub inna)
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z organizacją 6. Forum Praktyków Partycypacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) – od rozpoczęcia stosowania RODO. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” z siedzibą w Warszawie (00-277) przy pl. Zamkowym 10 oraz że ma Pani/Pan prawo do wglądu do danych osobowych, ich zmiany i usunięcia oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service