Spotkanie dla maturzystów Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych
Dzień dobry! Jesteśmy psychologami pracującymi w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie - mgr Agnieszka Gargas i mgr Monika Wędzicha. Wypełnienie poniższego formularza nie zajmie więcej niż 4 minuty. Ze względu na wyjątkową sytuację w jakiej znaleźliście się pragniemy zaproponować Wam możliwość spotkania online, na którym porozmawiamy na ważne dla Was tematy. W pierwszej części spotkania planujemy poruszyć tematykę stresu, motywacji i organizacji czasu. Następnie chciałybyśmy stworzyć przestrzeń do dyskusji w grupach maksymalnie piętnastoosobowych. Jesteśmy otwarte na Wasze potrzeby i sugestie.
W poniższym formularzu chciałybyśmy abyś zadeklarował chęć uczestnictwa w takim spotkaniu online. Uczestnictwo jest bezpłatne i dobrowolne. Prosimy jedynie o Twój e-mail, na którego wyślemy informacje odnośnie dalszych kroków. Termin i godzina spotkania zostaną ustalone po zebraniu informacji odnośnie ilości uczestników. Planujemy zorganizować je w przyszłym tygodniu.

PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA DO CZWARTKU (23.04), DO GODZINY 12:00 (w południe)!

Dziękujemy za poświęcony czas :)
Czy jesteś zainteresowany spotkaniem z nami w formie online? *
Podaj e-mail: Jeśli w pierwszym pytaniu odpowiedziałeś/aś "tak" to podaj swój e-mail, jeśli "nie" to napisz "nie dotyczy" *
O czym chciałbyś/chciałabyś porozmawiać podczas spotkania?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy