Víkendový on-line kurz Mindfulness - přítomnost, dech a meditace 7. - 8. 11. 2020
Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na on-line otevřený víkendový kurz mindfulness.

Přítomnost, dech a meditace

V kurzu budeme rozvíjet bdělost, soustředění a laskavost k sobě a ostatním. Také se zaměříme na meditaci, integraci přítomnosti do běžného života a na zvládání stresu a úzkosti. Kurz proběhne přes platformu Zoom formou vedených meditací a společných cvičení a bude také prostor pro Vaše dotazy a diskusi. Naučíme se, jak jednoduše vnést přítomnost, uvolněnost a laskavost do našich životů, což je užitečné, ať se věnujete jakékoli duchovní praxi.

Kurz je otevřen všem zájemcům z komunity Dzogčhenu i z řad veřejnosti. Po skončení obdržíte audio nahrávky s vedenými meditacemi pro další praxi.

Kurz povede Filip Štys, který je studentem Chögyala Namkhai Norbu a je kvalifikovaným instruktorem Mindfulness based stress reduction a Harmonického dýchání Fabia Andrica.

Kdy: 7. - 8. 11. 2020

Čas: sobota 10:00 - 12:00
neděle 10:00 - 12:00

Cena kurzu: příspěvek v dobrovolné výši - posílejte na komunitní účet: 2400378087/2010, variabilní symbol: dar MIND 2016
Lektor se rozhodl věnovat svoji odměnu ve prospěch ASIA Onlus, organizaci podporující vzdělání a kulturní odkaz Tibetu, kterou založil Namkhai Norbu Rimpoche.

Odkaz na ZOOM a heslo Vám zašleme po přihlášení 3 dny před začátkem kurzu.

Koordinátor kurzu: blue@dzogchen.cz

S láskou
blue gakyil
Email address *
Jméno a příjmení *
Telefon *
Jsem členem komunity dzogčhenu *
Prostor pro vaše poznámky
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Dzogchen.cz. Report Abuse